Právě je úte kvě 21, 2019 2:23 am

Obsah fóra » Obecná témata » Kompost

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: VAMR - "anketa" II.
PříspěvekNapsal: úte črc 08, 2008 8:54 pm 
Registrován: čtv led 03, 2008 3:03 pm
Příspěvky: 235
Bydliště: Praha 3

Omlouvám se Honzovi a Radkovi, že obcházím uzamčení diskuse založením tohoto appendixu... Pro úplnost týká se to Honzou otevřeného tématu: http://forum.masozravky.org/viewtopic.php?t=643 Už včera jsem měl napsaný svůj komentář, pak jsem ho smazal ale přeci jen si sdělení neodpustím.

Honzo, myslím si, že se vůbec nemusíš omlouvat za to, že se ptáš "Co PŘESNĚ A KONKRÉTNĚ vadilo zakladatelům a prvním členům CCPS na A v Darwinianě, že to dalo vzniknout nové společnosti?". Naopak takový dotaz chválím. Myslím si, že je to zcela legitimní dotaz, který by si měli položit všichni, kteří v Darwinianě zůstali a angažují se ve prospěch "jednotného týmu".

Promiň, že Ti tu nikdo neposkytnul konkrétní odpovědi. Všichni, kteří se snažili vloni upozornit a napravit mnohé levárny jsou už marným bojem vyčerpáni a po založení společnosti nové to už ani není jejich starost. Odchod zkušených a profesionálních pěstitelů a lidí, kteří přípravovali Trifida a zajišťovali další věci nikoho z CCPS nepálí, spíše vedení Darwiniany by se mělo zamyslet. Dobře Ti odpověděl Kamil Pásek, zeptej se Michala Rubeše na archiv všech věcí, které smazal, zamaskoval a zatajil. Ostatně Michal Rubeš sám nabízí, že když mu zaplatíš tři piva a večeři v restauraci Thrakia, vše Ti vysvětlí. Jeho odpověď na tvou otázku by mohla být bezpochyby zajímavá. Například k tématu proč se vloni neuskutečnil připravený letní kurz jsem zaznamenal ze stran MR tři různé, verze. Ani jedna z nich však neodpovídala skutečnosti.

... zkus si třeba vyžádat vysvětlení bývalého šéfredaktora Trifida, RNDr. Pichla. Je to člověk, který se časopisu velmi fundovaně věnoval přibližně dva roky a když redakci opustil vydal příslušné prohlášení. Jsem přesvědčen, že dokument je k dispozici i v SR Darwiniany ovšem za autenticitu bych ruku do ohně nedal...


Co se týče VAMRu pak je to opět o těch samých lidech a jejich přístupu. Jak sám píšeš, obdobnou encyklopedii má na svém webu řada lidí a spolků. Konec konců i já mám na svém webu postupně se rozrůstající VASR (Velký atlas Srbovo rostlin), ve kterém si může svobodně plavat kdo chce jak chce (nach deutsch wasser). Nicméně nikdo netvrdí o své encyklopedii, že bude nejlepším zdrojem informací o MR, která předčí všechny dosavadní zdroje a přinese i řadu nových funkcí. V jednu chvilku jsem měl VAMR na hrbu já, snažil jsem se nastavit VAMR tak, aby byl na úrovni skutečných vědeckých bioinformatických databází se kterými pracuji a to proto, aby byl s těmito databázemi kompatibilní a našel podporu (třeba i grantovou) u odborné veřejnosti jak naší tak v zahraničí. Byl jsem však označen za blokátora projektu a zaznělo i stanovisko, že jsem odmítnul vyplňovat karty ke kytkám. Na místo toho teď máme naprosto tuctovou encyklopedii, jakou můžeme vidět i na jiných webech. Jediný rozdíl je však v tom, že karty jsou plné chyb a jsou na úrovni stránek některých náctiletých členů Darwiniany. Když se někteří zkušení a sečtělí pěstitelé pokoušeli na tyto chyby upozornit, byli označeni za nepříjemný hmyz. Již více to neudělají. Tedy: trojkombinace úvodních proklamací, přístupu řešitelského týmu a tristních výsledků je důvodem ostré kritiky, která se na tento projekt snáší.

Víš, občas se mě někdo ze zahraničí na situaci v čr zeptá. Já jsem dalek toho vysvětlovat nejrůznější žabomyší detaily. Stačí odpovědět otázkou "Proč Darwinianu opustilo několik desítek lidí (většinou zkušení a profesionální pěstitelé), aby založili společnost novou"? Proto si myslím, že Tvůj úvodní dotaz je v pořádku, nemusíš se za něj omlouvat a svým způsobem je tato otázka odpovědí na sebe sama.


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte črc 08, 2008 9:26 pm 
Registrován: ned dub 27, 2008 6:35 pm
Příspěvky: 109
Bydliště: Jíloviště

Mirku, děkuji. Takovouto odpověď jsem hledal. Nic k tomu už dodávat asi nebudu, Tvá odpověď mě "naplnila" a leccos už mi je jasné. Děkuju!!!


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 09, 2008 8:41 am 
Uživatelský avatar
Registrován: úte bře 18, 2008 8:08 am
Příspěvky: 81
Bydliště: Trutnov1

Jedna jediná odpověď rozumného člověka vydá za sto "prohlášení" skupiny lidí
:lol:
A to i navzdory tomu, že je to názor "pouze" subjektivní ...

I já děkuju !


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 09, 2008 11:54 am 
Registrován: stř črc 09, 2008 11:23 am
Příspěvky: 28
Bydliště: Buštěhrad

Dobrý den!Můj názor asi opravdu patří v dnešní době jen do kompostu,ale já se opravdu nestačím divit oběma "stranám"jak se nechávají velmi rozumní lidé strhnout a co vše se dá "semlít" kolem obyčejného pěstování kytek.Na rovinu vůbec celému problému ohledně celé kauzy nerozumím a ani nikdy neporozomím(asi ani nechci).(Nyní nemyslím pouze toto vlákno,ale celé"Vymezení mezi CCPS a D).Nebýt MR mým koníčkem asi bych se vykašlal na všechny takovéhle společnosti(v současnosti jsem v D. a nikdo mi nic špatného neudělal ani od CCPS).Jen jsem prostě znechucen některými lidmi v obou společnostech a v zásedě mně celý stav mrzí!!!Konkrétní věci asi nemá cenu psát,beztak by to byl nezáživný a zbytečný čas.Asi trochu zmatený,ale zmatení jsou jistě i ostaní obyčejní pěstitelé!Omlouvám se všem za Váš čas!
Filda
PS:Nevíte někdo jestli orchidejáři,citrusáři nebo zahrádkáři mají takovéhle vztahy mezi sebou?


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 09, 2008 11:57 am 
Registrován: čtv led 03, 2008 3:03 pm
Příspěvky: 235
Bydliště: Praha 3

Pro Fildu: Ano


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 09, 2008 12:11 pm 
Registrován: stř led 09, 2008 6:41 pm
Příspěvky: 329
Bydliště: Praha 4

Filda píše:
PS:Nevíte někdo jestli orchidejáři,citrusáři nebo zahrádkáři mají takovéhle vztahy mezi sebou?


Orchidejáři už ne - rozdělili se :wink:.

_________________
DejF
www.carniplants.cz


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 09, 2008 12:39 pm 
Registrován: ned dub 27, 2008 6:35 pm
Příspěvky: 109
Bydliště: Jíloviště

Právě jsem dostal od Saši dokument, který pro "D" psal pan RNDr. Pichl, jak psal Mirek. Po přečtení už lecčemu rozumím a nestačil jsem se divit.


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 09, 2008 12:40 pm 
Registrován: pon led 07, 2008 1:11 pm
Příspěvky: 372
Bydliště: Řevnice

Paráda, vždycky jsem snil o tom, že se z Hospody přesunem do Kompostu.

Dejf: Nevím o tom, že by se orchidejáři vlivem vzájemných sporů ROZDĚLILi a vznikly dvě společnosti. Ty jo?
Pokud je mi známo, byl pražský spolek za normalizace formálně připojen k brněnskýmu. Ale to nijak nesouviselo se vztahama. Teď jsou tu dva spolky (protože je to logický - kdo by z Prahy jezdil každej měsíc na přednášky do Brna a obráceně). Brno dělaj našáci, v Praze zase není o temperátní orchideje zájem.
Nebo se pletu?

Filda: Mluvíte jako oživlé svědomí. Věřím, že jste si dal všechna fakta dohromady, než jste napsal první příspěvek na toto forum. Nikdo vám přece nebrání, pokud jste členem Darwiniany vstoupit i do CCPS, anebo jen přispívat na toto forum.
Zkuste ale něco podobného napsat na forum Darwiniany, a nezapomeňte vynechat řetězec písmen CCPS, ta se totiž z tamního cenzurovaného fora mažou.

Za sebe můžu říct, že jsem rád, že jsem vstoupil do společnosti, v jehož představenstvu sedí lidi, kterých si vážím z osobního i z pěstitelského pohledu. Neprovozují šmírování soukromých správ, neprovozují cenzuru, nepřistupují k jednání s
řadovými masožravkáři s elegancí a grácií lapiducha, neprovozují virtuální mentorství. Co je ale hlavní, pěstují masožravé rostliny a něco o nich vědí.
Do jiné společnosti bych nevstoupil, tady nejde o peníze, ani o informace. Jde mi o sounáležitost. Tolik můj subjektivní názor.

PS: ještě jsem se nesetkal s názorem, který by byl jiný než subjektivní.

Jinak špatné vztahy jsou určitě i mezi stolními tenisty, sběrateli střevlíků a pivních plechovek. Svět je totiž pestrej a lidi různý jsou.


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 09, 2008 1:22 pm 
Registrován: stř črc 09, 2008 11:23 am
Příspěvky: 28
Bydliště: Buštěhrad

Filda: Mluvíte jako oživlé svědomí. Věřím, že jste si dal všechna fakta dohromady, než jste napsal první příspěvek na toto forum. Nikdo vám přece nebrání, pokud jste členem Darwiniany vstoupit i do CCPS, anebo jen přispívat na toto forum.
Zkuste ale něco podobného napsat na forum Darwiniany, a nezapomeňte vynechat řetězec písmen CCPS, ta se totiž z tamního cenzurovaného fora mažou.

Sakra(jsem správně v kompostu protože nadávám),já ani neumím používat tohle forum,tak že se omlouvám,jestli se má odpověď objeví úplně nikde jinde!
Děkuji za odpovědi i za názory.Chci se zeptat proč to ve foru D.mažou,protože jsou to zlí "výlupkové" se Stalinskými metodami(pardon,zrovna čtu jeho životopis),nebo mají důvod.To jsou pro mně dva naprosto rozdílné důvody.Pro upřesnění opakuji ,že jsem sklamán lidma i z D.protože jejich chování minimálně v zde v kompostu mi přijde řekněme poněkud nepochopitelné(minimálně bych se nenechal do takových hovorů vůbec vtáhnout).Naopak znám (některé osobně,některé od vidění,některé virtuálně) lidi z obou společností a považuji je za pohodové.Prostě tomu vůbec nerozumím(vidím např.bývalé kolegy z kterých jsem mněl poci,že jsou kamarádi,jak jsou nyní každý na jiné straně barikády,nebo lidi kteří zvedli D.z nuly na současný stav jak jsou obviňováni z pochybných praktik a pod)Jak se v tom mám vyznat?
Já vím zase zmatené,ale tohle téma je tak obsáhlé,že mám problém držet nit.Raději budu končit,neboť mne napadá,že zrovna takové moje příspěvky mohou přilévat zbytečně olej do ohně.
Filda


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 09, 2008 1:38 pm 
Registrován: pon led 07, 2008 1:11 pm
Příspěvky: 372
Bydliště: Řevnice

Není nad pěknej středeční flame, ale můžu vás ujistit, že na nepravidelný pivko s náma chodí i členové Darwiniany a sedí dokonce na stejné straně stolu. Zrovna tak by mohli jezdit i na výlety za vzácnýma kytkama, kdyby ovšem oznamka Výletů nebyla od počátku z rozhodnutí lidí ze SR Darwiniany mazána.


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 09, 2008 1:59 pm 
Registrován: pát pro 28, 2007 9:52 am
Příspěvky: 306
Bydliště: dejmetomu Praha

Milan má pravdu,chodí s námi na pivko a na vejlety by asi taky rádi,ale moc to nejde,vývěsky mizí jako sníh na jaře,většinou rychleji.

Filda:obávám se,že většina lidí,kteří D.zvedli z nuly už tam nejsou.Na "současný stav" ji někteří nechali klesnout,o vzestupu bych nemluvil.Ale to je opět subjektivní......škoda,že nepamatujete lepší časy,kdy to byla prima partička,i takové bývaly.
Zkuste se jako Honza Cvrček zeptat na některé věci,o kterých tu mluvil Mirek i na "druhé straně",budete se asi divit :lol:
P.S.se stavte na pivko nebo co pijete,to se vám bude líbit,to se každým líbí,proto to opakujem :lol: :lol:

_________________
Alex from carnivorous beyond


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 09, 2008 2:17 pm 
Registrován: stř črc 09, 2008 11:23 am
Příspěvky: 28
Bydliště: Buštěhrad

[quote="Saša Sjatkovský"]Milan má pravdu,chodí s námi na pivko a na vejlety by asi taky rádi,ale moc to nejde,vývěsky mizí jako sníh na jaře,většinou rychleji.

Dobrý den!
Nejprve se chci všem omluvi,při zkoumání sekce Hospoda jsem narazil na spoustu věcí a tak nemá cenu se o nich bavit znova.Co se týká stavu D.,tak si pamatuji dobu kdy nefungovala vůbec(možná 5 let,musel bych se doma podívat), a její vzestup(Web,výstavy)a ať se to někomu líbí či ne ten vzestup začal příchodem Rubešových(i když nemohu soudit kdo to opravdu rozjel)
Pivko piju a moc rád,výlety do přirody pořádám sám pro sebe(zatím) a jsem bohužel časově strašně zaneprázdněn.
Ještě jednou se omlouvám Filda


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 09, 2008 2:21 pm 
Registrován: čtv led 03, 2008 3:03 pm
Příspěvky: 235
Bydliště: Praha 3

Pro Fildu: toto téma je v "Kompostu", protože jsem ho zde založil. Podle mého soudu se tady zatím nikdo fekálně nevyjádřil, ale je to appendix k jinému tématu, které už v Kompostu bylo a radši bych se tím už vůbec nezabýval. Problémy, kolem kterých se tu chodí nejsou problémy moje. Odchod zasloužilých členů si musí zodpovědět vedení Darwiniany samo před sebou popř. před svojí členskou základnou. K tomu abych mohl pěstovat masožravky na úrovni sobě vlastní Darwinianu nepotřebuji. Podstatné je zázemí, které mi poskytuje moje rodina a moje pracoviště. Za sebe bych tuto debatu ukončil, odkážu se znovu na to co jsem napsal na začátku tohoto vlákna a co jsem napsal sem:

http://forum.masozravky.org/viewtopic.php?t=521


P.S. Petr má pravdu - já jsem o Rubešových kdysi prohlásil, že jsou takový oheň Darwiniany - dobrý sluha...


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 09, 2008 2:41 pm 
Registrován: ned dub 27, 2008 6:35 pm
Příspěvky: 109
Bydliště: Jíloviště

Rád bych zde ještě vysvětlil jedno (protože jsem to omylem neudělal na začátku): Toto téma, na které Mirek udělal II. část, jsem založil poprvé proto, že mi právě začaly docházet některé věci, když jsem úplně do mrtě prohlídnul tohle fórum. Můj první příspěvek, kterým jsem toto založil, byl napsaný docela neohrabaně a myslím si že určitě vyzněl "špatně", proto jsem ze začátku nedostával příliš uspokojivé odpovědi. Poté, co naspal Mirek svůj příspěvek, jsem je dostal a nyní jsem již zcela uspokojen.
Proto i já zde, stejně jak napsal Mirek, na tomto tématu končím. Již nemám co řešit a odpovědí a důkazů se mi dostalo a hlavně všechno proběhlo naprosto v klidu, což je také výborné :) . Díky všem.

Honza


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku: Trocha odlehčení ...
PříspěvekNapsal: stř črc 09, 2008 3:54 pm 
Uživatelský avatar
Registrován: stř čer 04, 2008 4:30 pm
Příspěvky: 69
Bydliště: České Budějovice

A já hodím takový svůj malý off topic :P.

Já nikdy v žádném spolku pěstitelů nebyl. (pozn. autora: no ono taky u mé osoby není moc s čím vstupovat a co nabídnout). O podstatě problémů a sporů mezi špičkami Darwiniany, které vyústily až do založení naší masožravkářské společnosti, pramálo vím a řekl bych že v podstatě jen tady z fora. A tady si jako řadový člen, nezatížený problémy vedení společnosti uvědomuji, že není nad tu sladkou nevědomost. Hlavu mám čistou a radost z toho, že jsem členem té naší společnosti. Je tu spousta fajn lidí (např. Radek Kastner - ten má i své perníčky, Mirek Srba, Saša, pan doktor Liška a spousta a spousta dalších) a jediné co mne na této společnosti štve a vedení by s tím mělo jistě něco udělat, páč si myslím, že je to dost zásadní problém, že ty pivní dýchánky a různá dosti zajímavá školení, by se měly také někdy uskutečnit blíže k naším krásným Českým Budějovicům :D. Já si myslím, že ani velký cestovatel Franta Havlíčků, by jistě proti nebyl :P.

Hau a s pozdravem ať vám to dobře roste, jsem skončil 8).

_________________
Mé masožravky ve fotografii


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 09, 2008 5:02 pm 
Registrován: pon led 14, 2008 8:15 pm
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha

Ahoj, řádění této i předchozí SR Darwiniany sleduji už od jara minulého roku, takže o tom mám docela obrázek, musim říct, že jsem rád, že už jsem to s D víceméně zapíchnul.
Nemá to cenu vůbec řešit, ale jestli chce někdo plné informace, může utratit prachy za večeři a tři piva, jak píše Míra.
Jsem rád, že vznikla společnost plná aktivních lidí, kteří o masožravkách něco vědí a nejsou to diktátoři, kterým jde jen o to komandovat ostatní i když do toho sami nemají co kecat.

A ještě pro Honzu Cvrčka: Nemám do toho co kecat, ale divím se, že sis o VAMRu neudělal obrázek už dávno. :)


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 09, 2008 5:37 pm 
Registrován: ned dub 27, 2008 6:35 pm
Příspěvky: 109
Bydliště: Jíloviště

Aloha!
Ano Marku, tohle jsem taky zapomněl vysvětlit, proč se tu na to vlastně ptám a chci zjistit ty nekalosti, když na VAMRu dělám. Tak tedy: já jsem pouze fotograf a dodavatel fotografií zároveň. O obsah se nestarám, karty nevyplňuji a VAMR prozatím beru jako poměrně obsáhlou fotobanku. To říkám na rovinu.
Fotografie dodávám taky proto, že jednak mě o to tenkrát v počátcích někdo požádal, jestli mám fotky toho a toho a od té doby posílám, ale hlavně: rád si fotím vzácnější i hodně vzácné MR a z těch fotek nemám takovou radost, pokud si je tutlám pro sebe. Proto to tam mrskam jako Baťa cvičky, aby z toho také něco měla i veřejnost a nejen já.
Tolik na vysvětlenou.


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku: Re: VAMR - "anketa" II.
PříspěvekNapsal: pát bře 01, 2019 3:50 am 
Registrován: čtv zář 13, 2018 3:38 am
Příspěvky: 500

minnesota vikings jersey
coach outlet online
ugg outlet
toms shoes
nhl jerseys
pandora jewelry outlet
christian louboutin outlet
supreme clothing
michael kors outlet store
ralph lauren outlet online
air jordan retro
ed hardy outlet
coach factory outlet online
coach factory outlet online
vans sneakers
nike outlet
pandora jewelry outlet
fitflops sale clearance
asics shoes
pandora charms sale
fitflops sale clearance
coach outlet online
instyler ionic styler
yeezy shoes
the north face jackets
air jordan
canada goose coats
dolce & gabbana sunglasses
hermes bags
christian louboutin shoes
revolution 3
pandora jewelry canada
bape hoodie
toms outlet store
moncler sito ufficiale
cheap handbags
air max 2017
kate spade outlet
canada goose
yeezy boost 350 v2
pandora sale clearance
north face outlet
air huarache
air jordan shoes
lacoste outlet
true religion outlet
ugg outlet
coach factory outlet store
air jordan shoes
kate spade outlet sale
ralph lauren outlet
air jordan 3
coach factory outlet
prada outlet
coach outlet store
nike outlet
converse shoes
coach outlet store online
nike sneakers
ugg boots
giuseppe zanotti outlet store
kate spade outlet online
coach outlet online
kate spade bags
nike outlet
cowboys jerseys
uggs outlet
discount oakley sunglasses
true religion jeans
ugg outlet
miu miu shoes
louboutin outlet
oakley sunglasses outlet
nike shoes
adidas outlet store
air force 1
fivefingers shoes
coach factorty outlet online
adidas ultra boost
nike hyperdunk
true religion outlet store
off-white clothing
ravens jerseys
givenchy handbags
christian louboutin shoes
nfl jerseys
kevin durant shoes
coach outlet store online
michael kors outlet clearance
coach handbags
toms shoes
rangers jersey
marlins jerseys
cheap jordans
christian louboutin sale
birkenstock sandals
canada goose canada
cheap nike shoes
kate spade
coach outlet online
cheap jordan shoes
coach outlet clearance
true religion outlet
cheap jordan shoes
uggs outlet
gucci outlet store
cheap jordans free shipping
nike shoes
coach outlet online
kate spade outlet online
kobe 12
eagles jersey
toms
rolex watches
off white clothing
adidas uk
air max 270
coach factory outlet online
kate spade outlet
fitflops outlet
new england patriots jersey
curry 4 shoes
moncler outlet online
valentino shoes
coach outlet store
nike kd 10
coach handbags
parajumpers jacket
gucci outlet online
air jordan shoes
valentino outlet
coach handbags clearance
suicoke sandals
ugg boots
air jordan 4
coach outlet online
birkenstock outlet
true religion jeans
coach canada outlet
nike max
moncler
mac makeup
nobis outlet
nike outlet online
pandora charms sale clearance
yeezy shoes
michael kors outlet clearance
dodgers jerseys
balenciaga shoes
louboutin outlet
canada goose coats
cubs jerseys
chi flat iron
jets jersey
true religion jeans
moncler outlet online
ed hardy outlet
canada goose outlet store
ed hardy
ugg outlet sale
moncler jackets
red sox jerseys
nike factory store
giants jerseys
canada goose
cheap nfl jerseys
juicy couture
jordan 3
prada outlet online
michael kors outlet clearance
pandora charms
valentino outlet store
nba jerseys for sale
coach outlet sale
coach outlet online
jordan 12
kobe 11
jordan shoes
coach factory outlet online
ralph lauren polo
true religion
coach outlet store
polo outlet store
giuseppe zanotti shoes
coach outlet online
pandora charms
canada goose outlet store
nike free flyknit
air max 2017
coach factory outlet online
timberland outlet
brewers jerseys
packers jersey
ugg
coach outlet online
denver broncos jersey
jordan 4
coach handbags
moncler outlet online
michael kors handbags outlet
under armour shoes
christian louboutin outlet
ed hardy
ugg boots clearance
patriots jerseys
gucci bags
ralph lauren outlet
coach factory outlet
nike outlet online
saints jerseys
canada goose outlet
swarovski jewelry outlet
arcteryx jackets
toms outlet online
air jordan retro
fitflops
tory burch outlet store
coach outlet online
nike air max 90
adidas ultra boost
coach outlet online
coach factorty outlet store
houston texans jerseys
louis vuitton outlet store
uggs outlet
true religion outlet store
tigers jerseys
kappa clothing
air max
fitflops sale clearance
nike outlet online
moncler jackets
moncler jacka
coach factory outlet
mont blanc pen
ed hardy
nike air max schweiz
twins jerseys
coach outlet canada
michael kors outlet clearance
devil rays jerseys
converse shoes
ralph lauren uk
true religion jeans
michael kors outlet clearance
mbt shoes
ugg outlet clearance
jimmy choo shoes
puma shoes
jordans
cardinals jerseys
cheap snapbacks
pandora jewelry
coach outlet
mont blanc
miu miu handbags
coach outlet online
canada goose coats
louboutin outlet
air max
kobe shoes
juicy couture
adidas nmd
hermes
fitflops
pandora charms outlet
louboutin pas cher
birkenstocks
air max 2017
coach outlet store
coach outlet online
louboutin outlet
air max shoes
coach bags
pandora outlet
adidas wings shoes
adidas yeezy boost 350
coach handbags
michael kors outlet online
michael kors factory outlet
coach factorty outlet store
coach outlet online
valentino outlet
lions jerseys
michael kors outlet
rockies jerseys
lacoste polo shirts
coach outlet online
kate spade outlet
adidas nmd r1
nike outlet store online
true religion outlet store
cheap snapbacks
marc jacobs handbags
michael kors outlet online
new balance outlet store
polo ralph lauren outlet online
kate spade outlet online
mlb jerseys
coach outlet online
pandora outlet
michael kors outlet canada
versace clothing
cheap jerseys
louboutin outlet
adidas yeezy shoes
ugg boots sale
louboutin shoes
coach outlet
coach factory outlet
coach outlet online
nike outlet online
ugg pas cher
chaussure louboutin femme
miu miu shoes
adidas superstars
adidas nmd runner
coach outlet store
true religion outlet
coach outlet clearance
nike outlet store
gucci outlet online
le coq sportif
ed hardy outlet
ralph lauren pas cher
coach factory outlet
ugg boots
vibram fivefingers outlet
michael kors outlet clearance
falcons jerseys
cheap jordans for sale
coach purse
cheap oakley sunglasses
columbia outlet store
prada outlet
mulberry handbags
rolex replica watches
seattle seahawks jersey
curry 5 shoes
coach outlet online
north face jackets
michael kors outlet clearance
durant shoes
coach outlet online
air max pas cher
michael kors bags
cheap jordan shoes
polo outlet
air max 97
coach outlet online
jimmy choo shoes
valentino
north face outlet online
cnaada goose outlet store
coach factory outlet
pandora rings
moncler coats
coach outlet store
pandora jewelry outlet
soccer jerseys
adidas store
lululemon outlet
mbt shoes
coach outlet online
coach outlet online
orioles jerseys
fila
coach factory outlet online
true religion outlet store
jordans
nike outlet online
coach factory outlet online
ralph lauren outlet
louboutin outlet
canada goose coats
nike free run
mbt shoes
kate spade handbags
coach outlet online
manolo blahnik outlet
michael kors purse
fjallraven kanken
cheap jordan shoes
ubiq shoes
jaguars jersey
kate spade outlet online
mbt shoes outlet
guess clothing
coach outlet store
coach outlet online
adidas outlet
coach outlet clearance
fitflops sale clearance
converse shoes
prada sunglasses
true religion jeans outlet
coach factory outlet
prada outlet
ferragamo outlet
kate spade outlet
coach outlet online
pandora jewelry
adidas shoes
adidas yeezy boost
celine outlet
reebok outlet
coach outlet clearance
uggs outlet
canada goose outlet store
hermes belt
jordan 12
jordan pas cher
michael kors outlet online
air jordans
coach factory outlet online
cheap air jordans
gucci outlet online
true religion jeans
broncos jerseys
nike tn
coach outlet store online
adidas nmd
pandora charms
chaussures christian louboutin
air jordan uk
moncler jacken
ed hardy shoes
coach outlet online
ralph lauren uk
cincinnati bengals jersey
camisetas futbol baratas
fila shoes
suicoke sandals
kate spade handbags
oakley outlet
louis vuitton purses
adidas outlet online
cheap nfl jerseys
nike outlet store
coach factory outlet
michael kors outlet store
canada goose
coach outlet sale
adidas shoes
dolce & gabbana Outlet
cheap ugg boots
valentino outlet
louis vuitton outlet online
fred perry
canada goose sale
nike outlet store
canada goose outlet store
bathing ape
kate spade outlet online
coach outlet
coach factory outlet
cheap mbt shoes
moncler outlet online
ralph lauren outlet online
ralph lauren outlet online
kyrie 2
jordan 31
adidas wings
christian louboutin
coach factory outlet online
pandora charms
malone souliers shoes
coach factory outlet
polo outlet store
coach factory outlet online
nfl jerseys
adidas outlet online
hermes bags
coach outlet online
ralph lauren polo
adidas outlet store
fitflops
angels jerseys
uggs outlet online
nike flip-flops
nike shoes
pandora jewelry outlet
phillies jerseys
adidas outlet online
diamondbacks jerseys
chelsea jersey
nike air max 2018
coach outlet online
mlb jerseys
ugg
pandora charms sale clearance
mac cosmetics
pandora charms outlet
ray ban sunglasses outlet
adidas sneakers
kate spade outlet store
canada goose coats
new balance shoes
pandora charms
mcm handbags
pandora charms
yeezy shoes
michael kors bags
pandora jewelry outlet
air max
snapback hats
columbia outlet
nike air force 1
true religion outlet
browns jerseys
cheap jordan shoes
y3 shoes
true religion outlet
polo ralph lauren outlet online
philipp plein outlet
christian louboutin shoes
birkin handbags
tods outlet online
pandora jewelry canada
north face outlet store
red bottoms
cheap air max
oakley sunglasses outlet
fitflops sale clearance
adidas yeezy boost
curry shoes
canada goose coats
superdry clothing
cheap soccer jerseys
cheap air jordans
ralph lauren uk
ugg boots women
yankees jerseys
cheap jordans
ugg boots outlet
kobe shoes
nike presto
adidas neo shoes
pandora canada
asics running shoes
air jordan shoes
canada goose outlet
coach factory outlet
foamposite shoe
coach handbags outlet
coach outlet online
air jordan 14
michael kors outlet online
ralph lauren polo
clarks
coach outlet store online clearance
nike factory store
manolo blahnik
christian louboutin shoes
louboutin outlet
polo ralph lauren outlet online
mcm outlet
toms
coach factory outlet online
ferragamo outlet store
mbt shoes
cheap mlb jerseys
cheap jordans
reds jerseys
louboutin outlet
ugg italia
ralph lauren outlet
soccer shoes
pittsburgh steelers jersey
pandora jewelry store
nike outlet store
san diego chargers jerseys
cheap snapbacks
true religion outlet store
ferragamo belts
christian louboutin outlet
ronaldo jerseys
balenciaga triples
adidas slides
ed hardy
supra shoes
uggs
coach factory outlet online
fitflops
pandora charms sale clearance
cheap ray ban sunglasses
ralph lauren outlet
christian louboutin outlet
white sox jerseys
coach outlet online
rolex replica watches for sale
coach outlet online
titans jersey
pandora charms outlet
uggs outlet
ecco outlet
jordan shoes for sale
coach outlet
nike basketball shoes
ray ban sunglasses
cardinals jerseys
fitflops sale clearance
michael kors outlet clearance
coach outlet canada
true religion
coach outlet store online
ralph lauren sale clearance uk
nike roshe run
asics shoes
air max
air max outlet
air max plus
prada handbags
christian louboutin shoes
yeezy shoes
lebron 13
canada goose jackets
coach factory outlet
coach outlet canada
nike roshe
coach outlet store
ugg italia
kate spade outlet online
uboutin shoes
moncler outlet online
kate spade outlet
nike factory store
pandora charms sale
chrome hearts outlet store
birkenstock shoes
timberland boots
moncler jackets
louis vuitton outlet online
ralph lauren polo
cheap jordan shoes
nike sneakers
adidas outlet store
north face outlet store
coach outlet online
air max 2015
air jordan
mulberry bags sale
true religion outlet
nobis jackets
true religion jeans sale
nike blazer
seahawks jerseys
moncler outlet online
coach outlet store
clarks shoes
cazal outlet
coach bags
fitflops outlet
pandora charms sale clearance
vikings jerseys
indianapolis colts jerseys
michael kors outlet store
yeezy shoes
coach outlet online
adidas ultra boost
michael kors outlet online
canada goose outlet
blue jays jerseys
birkenstock outlet store
fitflops outlet
moncler jackets
canada goose coats
nike factory outlet
gucci outlet online
coach outlet
polo ralph lauren outlet online
celine outlet
ugg outlet store
moncler pas cher
michael kors outlet
polo ralph lauren outlet
polo ralph lauren outlet
coach outlet store
barcelona jersey
prada outlet
coach outlet online
mcm outlet store
coach factory outlet online
coach factory outlet online
birkenstock sandals
nike blazer
pandora charms
nike outlet store
christian louboutin sale
nike outlet store
yeezy boost 350
buffalo bills jersey
coach factory outlet online
louis vuitton
ugg outlet
pandora outlet
coach outlet online
hermes outlet store
pandora charms
ysl outlet
raiders jerseys
fred perry
patriots jerseys
ralph lauren pas cher
salomon shoes
nike air force
nike tn
oakley sunglasses outlet
coach outlet store online
city royals jerseys
salvatore ferragamo shoes
ugg boots
north face outlet
pandora jewelry outlet
kate spade outlet online
cheap mlb jerseys
vans shoes
coach factory outlet
uggs canada
ferragamo outlet
190301yueqin


Offline
 Profil  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ] 

Obsah fóra » Obecná témata » Kompost

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


 Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: