Právě je úte led 23, 2018 5:14 pm

Obsah fóra » Obecná témata » Kompost

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 19 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 10:26 am 

Zdravím,
je asi škoda, že jste mě nepoznala osobně, protože si zřejmě děláte obrázek jen podle rčení osob, jimž nejsem libá. Takový je potom přinejmenším neobjektivní. Zatím jsem ve svém dosavadním životě platila za osobu charakterní a pravda a spravedlnost jsou také v mém životě primárními hodnotami.
Své výroky říkám lidem přímo nebo jim je do očí kdykoliv mohu říct. Budu více než ráda za jakoukoliv příležitost setkat se všemi, co o mě mluví, aby mi své výroky řekli do očí. Pan Pásek ani pan Kastner tohoto nejsou schopni, škoda. Co vy?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 10:35 am 

Pro pana Sjatkovského,

nevšimla jsem si, že by Vás někdo z přítomných nepozdravil, ovšem pokud jste během té jedné vteřiny, co jste proletěl okolo a zpět vůbec stihl cokoliv vnímat. Měl jste dost nepřítomný a zasmušilý výraz....
Jana Rubešová

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 10:40 am 

Lidičky, ekvádor se s telenovelama může zahrabat, todle je fakt maso..... docela mne to baví :-D a ne jenom todle tema :-D

PS: už jen popcorn :-D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 10:47 am 

:shock: :shock: :shock:

Jen se ujišťuji, že ideální je nebýt členem ničeho - jak kdysi bylo napsáno o MARkovi, být "stará norganizovaná struktura" ( (c) Rubeš 2007).

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 11:35 am 

JARUB:ano proletěl specilně ty(spíše však vy) jste mi řekla dobrý den!To mě fakt dorazilo!Už si netykáme??Ne že bych na tom bazíroval.....je mi to už fuk...spíše jde o to,že jsem nevěřil,že je možný to dotáhnout až tak daleko,když jde jen "o kytky".Chcete-li to probrat hlouběji,jsem pro mail,měl bych pár otázek a něco na srdci,děkuji Vám.

P.S.teď mě napadlo,aby to nevypadalo,že si nestojím za svým a vyhýbám se konfrontaci to vubec!Jenom je to opravdu na dýl a nechci tu otravovat ostatní,který to třeba nezajímá.....toť vše

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 11:50 am 
Moderátor

Jen bych poopravil sebechválu pí bývalé prezidentové o tom, jak dokáže říkat pravdu lidem do očí a diskutovat. Za celou dobu si nic takového nepamatuji, že by se stalo.
Jedinou hlásnou "troubou" byl, je a na věčné časy bude nyní řadový člen a cenzor v jedné osobě.

Pocity Saši si dokážu představit, užil jsem si své na výstavě na podzim v Praze, ještě že jsem měl sebou psychology a jak se říká, nakonec celkem rychle vyplavalo na povrch to, co mi tehdy spousta lidí nevěřila (a ani se nedivím, protože jsem se nechal tehdy tou svatou lidskou blbostí a bohorovností vytočit do běla).

Přesto jsem se nebál přijít obhajovat své názory na valnou hromadu Darwiniany a jen tak mimochodem, vážená soudružko Rubešová, byla jste to vy, kdo mi na pozdrav ani neodpověděl a dokonce ani ruku nepodal, když jsem dorazil a stáli jste ruku v ruce se Zdeňkem Žáčkem, který toho, na rozdíl od vás, schopen byl.

S tadostí se s vámi setkám a pokecám, není nad dobré parťáky a zásadové a spolehlivé lidi, se kterými bych chtěl trávit všechen svůj čas. Ale bude se muset konečně jednou obejít bez vašeho demagogického mluvčího.
Míru a proletariátu zdar

PS - Pozdravujte pravdu a spravedlnost a svoje osobní navážení do lidí si nechejte cenzurovat na vašem tolik všemi vychvalovaném, svobodném a odborném fóru a nezanášejte nám sem tu vaši "blbou náladu".

A jen pro ostatní - myslím, že až do příchodu soudružky JARUBA jsme tady měli pěkné, zajímavé a i veselé fórum, nechejme je dštít svou nenávist a závist a věnujme se tomu, co nás všechny nejvíce baví a spojuje, ať už jsme nebo nejsme členy čehokoliv, tak jak jsem tady už někde poznamenal. Nenechme si otravovat svoje ovzduší, prostě se jen zdá, že už je nikdoneposlouchá a mají potřebu se jen zviditelňovat. Prostě je ignorujme. Když budou psát se zápalem, nadšením a snahou komunitu posilovat, určitě se nikdo z nás do nikoho navážet nebude, ovšem na hrubý pytel, hrubá záplata.

PS2 - FANDO, MŮŽEŠ PROSÍM PROJÍT SVOJE ARCHIVNÍ ZPRAVODAJSTVÍ Z FÓRA? :twisted:

http://www.freewebs.com/trainxpress/index.htm

CCPS o. s. - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://www.masozraverostliny.org

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 11:52 am 

Já přece neříkám,že nejste taková jak jste o sobě napsala.Ale rozhodně si myslím,že není na místě rozdmychávat na jakémkoliv foru tyhle negativistické emoce ať " dobře míněnými upozorněními " ,tak čímkoliv jiným.
A sebelepší charakter a to krásné ostatní není přilba proti máslu na hlavě!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 1:36 pm 

Zdravím,
tak to je moc dobře, že chápete, jak je ošklivé ovlivňovat lidi svými STB metodami, v čemž jsou páni Kastner i Pásek na jiném fóru přeborníky, ale nejen oni. Mimochodem, až se uvidíme, pane Kastnere, doufám, že mě tedy do očí oslovíte soudružko! Připadá mi to, že se tímto osočováním snažíte jen maskovat svou vlastní minulost a svědomí.
Ovšem toto já zde nedělám. Zajímají mě prostě určité nesrovnalosti a závažné nedostatky v činnosti CCPS a upozorňuji na ně. Pro dobro lidí, kteří by se mohli z podvodů domnívat, že je CCPS férová organizace.
A pane Kastnere, tehdy na výstavě jsem Vás pozdravila, opět klamete. Jen tu ruku, ano, tu jsem Vám nepodala a pokud se setkáme, tak ani nepodám. Stále si vybírám a bezcharakterní lidé jako jste Vy a pan Pásek si to nezaslouží, bohužel.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 1:40 pm 

áááááááámen.....

tady se snad nic jineho napsat nedá.... :roll:
myšleno velmi velmi velmi ironicky :-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 2:55 pm 

Já už bych se na ní vyprdla a na žádné její invektivy ani příspěvky bych nereagovala.To by ,myslím, bylo nejrozumější.Takhle se akorát podaří ty bláboly a nevraživost přenést sem do tohoto fora.I když chápu, že někdy je fakt těžké na to nereagovat! Vidím, že opravdu nejhorší katastrofa je srážka s ......!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 2:59 pm 

Navrhoval bych blokaci uživatele protože tydle bláboly jsou fakt masakr!!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 3:20 pm 

V tom případě by to bylo něco jako mazání příspěvků na D fóru na které si zde hodně lidí stěžuje

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 3:26 pm 

redgi: my Žlababu nezabíjíme. Každý si tvoří vizitku sám.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 3:34 pm 

Jedno plus by se našlo.Sešlo se nás tu chvílemi docela dost. :D :D :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 3:37 pm 

Mno to je fakt..... jedna Žlababa a kolik nás tu hned je... to jeko mouchy nad ..... :-D

líby píše:
Jedno plus by se našlo.Sešlo se nás tu chvílemi docela dost. :D :D :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 3:41 pm 

Zdravím,

zde pravděpodobně moderátoři neumí nebo nemohou mazat příspěvky, které jsou urážející nebo i sprosté. Nebo fakt, že se sprosté slovo vytečkuje znamená, že tak tady můžeme mluvit? No, vaše škoda...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 3:45 pm 

Milá paní ....
Nevím na jaké sprosté slovo narážíte, ja tady žádné navidím a mouchy, ty se slétají třebas na lep a mnoho jineho...

JARUB píše:
Zdravím,

zde pravděpodobně moderátoři neumí nebo nemohou mazat příspěvky, které jsou urážející nebo i sprosté. Nebo fakt, že se sprosté slovo vytečkuje znamená, že tak tady můžeme mluvit? No, vaše škoda...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 3:46 pm 

Tak mě napadlo,jaké štěstí máme,že není ten češtin světovým jazykem.Počítám,že s toho všeho by měli zahraniční uživatelé minimálně průjem.Jak lehce se necháme zmanipulovat několika radami!ÁÁÁÁÁÁ dost.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 5:55 pm 
Moderátor

Paní Rubešová, přesáhla jste únosnou mez a Vaše příspěvky končí v kompostu, kam po právu patří. Stejně bude nakládáno i s Vašimi dalšími příspěvky, pokud se ponesou ve stejném duchu. Téma zamykám a prosím Vás o slušné chování a vyjadřování bez pomluv, urážek a invektiv. Snad jste toho schopna.

www.masozraverostliny.org
CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin -
ta správná volba pro opravdové pěstitele a milovníky masožravých rostlin.

www.masozravky.com - osobní stránky

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 19 ] 

Obsah fóra » Obecná témata » Kompost

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina