Právě je pát čer 22, 2018 6:13 am

Obsah fóra » Obecná témata » Kompost

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Uplatnění pro JARUB, zDARWI a spol.
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 3:14 pm 
Moderátor

Speciálně pro určitý typ uživatelů tohoto fóra bylo založeno jiné fórum, které odpovídá jejich cílům a znalostem.
Není nad to si pohladit vlastní ego a mít možnost se svobodně vyjádřit:

http://www.hazejte.na.sebe.spinu.cz

REDGI MI PROMINE, ŽE JSEM VYKRADL JEHO NÁPAD.

SÁM JSEM SVŮJ PŘÍSPĚVEK AUTOCENZURNĚ UMÍSTIL KAM PATŘÍ A TO DO KOMPOSTU.

http://www.freewebs.com/trainxpress/index.htm

CCPS o. s. - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://www.masozraverostliny.org

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 3:21 pm 

HOSTESKA

přidám se,ikdyž se obávám,že jestli se pí vicepresidentka bude dále projevovat,tak to asi nevydržim

tímto bych poděkoval naší hostesce za vtipné příspěvky,kterými nás oblažovala od včerejška a rád bych se opět ponořil do "šedi a nudy",které tu předtím panovaly :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 3:32 pm 

Cha cha nečekla jsem že bys to použil ale pecka!!!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 4:48 pm 

Zdravím,
ne, nečekala jsem, že mě pánové z CCPS za mé nepohodlné upozorňování na některé problémy pochválí. Čekala jsem, že mě budou muset znevážit, aby i ty skutečnosti nevypadaly tak vážně. D a mou osobu nemají mírně řečeno rádi, což je dobře, protože kdyby měli, znamenalo by to, že jim jsem podobná a to bych nerada. Upřímně, zastávám jiné hodnoty, než je klam a vykrádání. A pokud by se zde vyskytla naprosto nedotčená osoba, nová a věcí neznalá, chci, aby byla mými příspěvky upozorněna, že není všechno zlato, co se v CCPS třpytí.
Pokud to pomůže jedinému člověku, pak jsem se nechala nactiutrhat pro dobrou věc!
Jana Rubešová

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 6:03 pm 
Moderátor

Ano, paní Rubešová, v této kompostní sekci jste naprosto správně. Narozdíl od Darwiniany, jejíž jste viceprezidentkou, a kde jste spoluzavedla cenzuru fóra, Vás necháme svobodně vyjádřit Váš názor, bez toho, abychom ho cenzurovali nebo upravovali. Zde se můžete vyjadřovat do libosti a diskutovat, čem se Vám zlíbí. Pokud ovšem na to najdete nějakého partnera. Já to ale nebudu, neboť na Vaši úroveň bych nerad klesnul....takže se tu mějte moc pěkně.

www.masozraverostliny.org
CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin -
ta správná volba pro opravdové pěstitele a milovníky masožravých rostlin.

www.masozravky.com - osobní stránky

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 7:00 pm 

JARUB píše:
Zdravím,
ne, nečekala jsem, že mě pánové z CCPS za mé nepohodlné upozorňování na některé problémy pochválí. Čekala jsem, že mě budou muset znevážit, aby i ty skutečnosti nevypadaly tak vážně. D a mou osobu nemají mírně řečeno rádi, což je dobře, protože kdyby měli, znamenalo by to, že jim jsem podobná a to bych nerada. Upřímně, zastávám jiné hodnoty, než je klam a vykrádání. A pokud by se zde vyskytla naprosto nedotčená osoba, nová a věcí neznalá, chci, aby byla mými příspěvky upozorněna, že není všechno zlato, co se v CCPS třpytí.
Pokud to pomůže jedinému člověku, pak jsem se nechala nactiutrhat pro dobrou věc!
Jana Rubešová

Pani Rubesova,

vitejte na nezavislem foru.

Kdyz jsem se ja (a nejen ja) snazil na foru D upozornit na neco, co nebylo v poradku, byly mi prispevky editovany nebo dokonce smazany cenzurou, takze se pripadna nova nedotcena osoba ani nemohla dovedet, ze v D neni vsechno zlato co se trpyti. A to me prispevky nebyly sproste a nikoho neurazely. Naopak, jeden z nich informoval cleny D o novem projektu (viz: http://forum.masozravky.org/viewtopic.php?t=110 a upraven byl na http://www.darwiniana.cz/forum/read.php?5,30252). Tim jste jen ukazali, ze vam nezalezi na kvalite informaci, ktere se clenove D mohou prostrednictvim fora D dovedet, ale na tom jim zatajovat tyto informace. Nemuzu jinak, nez opravdu reagovat, uz i me vase jednani zveda ze zidle a to jsem klidas. Proc delate na jinem foru neco, co sama na skoro svem vlastnim tvrde postihujete cenzurou. Ono je dokonce hodne zvlastni, ze vubec na toto forum chodite, kdyz se od cele CCPS distancujete.
Kdyz uz sem pisu, tak se vas zcela seriozne zeptam na nekolik otazek (1-4). Opravdu v tom nic nehledejte, ptam se protoze me to zajima.

1) Jakozto clen D jsem nekdy kolem poloviny ledna t.r. upozornil spravni radu D na to, ze na foru D neni neco v poradku, a ze zde probiha cenzura. Bylo mi slibeno, ze se to na nadchazejicim setkani SR (nasledujici den) bude resit. Vyresilo se neco? Dodnes jsem nedostal zadnou odpoved. Naopak, cenzura stale trva. Nebo, abych dostal odpoved, musim poslat email s podnetem k projedani s digitalnim podpisem?

2) Pred asi dvemi tydny jsem oslovil emailem (bez digitalniho podpisu) celou spravni radu D, aby zvazila svou pripadnou podporu ceskym teraristum ohledne jejich boje proti novelizaci zakona č. 100/2004 Sb., o ochraně druhů volně žijících živočichů a planě rostoucích rostlin (viz: http://forum.masozravky.org/viewtopic.php?t=151 a nebo taky http://www.darwiniana.cz/forum/read.php?29,30430) Bohuzel jsem taky nedostal zadnou odpoved. Nebo, abych taky dostal odpoved, musim mit email s digitalnim podpisem? I negativni odpoved bych bez problemu prijal. Bral bych to jako rozhodnuti spravni rady.
Jen pro vasi informaci, oslovil jsem tyden po osloveni SR D jako neclen CCPS i jednatele teto spolecnosti a ihned se k problematice postavili celem a zacli resit. Nebo tomu mam rozumet tak, ze D nema odborniky, kteri by zmapovali akutni situaci a navrhli spravni rade reseni? Nebo to vubec resit nechcete a budete tak z dalky sledovat, jak urednici jednoduse budou zakazovat nejdrive chovy ohrozenych zvirat a pak i pestovani ohrozenych rostlin, mezi nez MR patri? Opravdu me zarazeji rozdilne pristupy obou spolecnosti. Je to problematika, kde byobe spolecnoti mely stat na jedne strane barikady a tahnout a jeden provaz, i pres vsechny spory a nesvary mezi lidmi v obou spolecnostech.

3) Pred lety jsem jako darek v Trifidu dostal seminka Darlingtonie. Muzete mi prosim emailem s digitalnim podpisem potvrdit puvod techto semen? Vim, ze momentalne na seznamu CITES nejsou, ale do budocna by se tam klidne objevit mohly a ja chci mit potvrzen jejich puvod. Predem mockrat dekuju.

4) Proc clenum D na svem foru neumoznujete informovat o tomto nezavislem foru? Neni to proto, ze neni ve vasem zajmu, aby clenove D vedeli, co se deje za zeleznou oponou? Na druhou stranu je zajimave, ze vy za zeleznou oponu chodite a ted docela casto. Nekazete nahodou clenum D vodu a sama nepijete vino? Proc to delate? Co vas k tomu vede?

5) Existuje jedno takove porekadlo "necin jinemu to, co nechces aby on cinil tobe". Proc sem tedy pisete prispevky, ktere by na foru D byly automatem vyhodnoceny jako nevhodne a byly by smazany. Nebo se tam nemuzete docela svobodne vyjadrit, prispevky vam nekdo maze, tak jste si nasla alternativni nezavisle forum? Jsem rad, ze vase prispevky na tomto foru nebudou smazany. Delaji vam opravdu dobrou reklamu. Rikate, ze upozornujete na problemy v CCPS. Je prinejmensim podivne, ze nemate vyreseny problemy u sebe doma (mysleno v D) a starate se o zalezitosti spolecnosti, ktere ani nejste clenem. Navic to delate hodne podivnym zpusobem. Stante se clenem a pak davejte pripominky. Vase momentalni pripominky ohledne semen S. oreophila a plagiatu der jsou uplne zcestne a alespon me to pripada, ze danym problematikam vubec nerozumite a ze jste o tom nekde zaslechla v radiu a ted si hrajete na mistra sveta. Nastudujte si prosim danou problematiku a pak se k ni relevantne vyjadrujte. Ty vase prispevky o vas vypovidaji opravdu hodne.

Napsal bych vam to na forum D, ale tam by ten prispevek byl smazan. Nicmene, kdyz uz komunikujete i pomoci tohoto nezavisleho fora, tak se vas ptam tady. Jsem si jist, ze seriozni odpovedi na me dotazy 1-4 budou zajimat i jine pestitele MR (nejen cleny CCPS).

Jeste jednou predem dekuji za odpovedi na me zatim nezodpovezene dotazy z minulych tydnu.

S pozdravem

Jan Flisek

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2008 7:52 pm 

Zdravím,
členové D nemají nikde žádnou oponu. Mohou si chodit, kam chtějí. A příspěvky na našem fóru jsou cenzurované v případě, že jsou urážlivé, klamavé nebo propagují CCPS, od jejichž činnosti se distancujeme. Zde nejsem mazána možná proto, že nikoho neurážím, právě naopak, jsou to členové CCPS, kteří na mou adresu zde nepsali zrovna slušné věci.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 02, 2008 1:36 am 

to Jan Flísek-malinko se paradoxně paní Rubešové zastanu-je jediná,kdo měl tu odvahu sem přijít a nést "Darwinianí" (nebo Rubešovic) kůži na trh.My se o to pokoušeli u nich,bylo smazáno.Ovšem zde ne a ať jsou její příspěvky jakékoliv,nestrká hlavu do písku!Kde jsou "ostatní"(např.zbytek vedení)??Jistě argumentují slovy-"ONI" nás nezajímají=nejsou=není na co reagovat.Nechci je jmenovat.

to Jana Rubešová-to snad nemyslíte vážně!p.Flísek se velmi kultivovaně vyjádřil a Vaše parodie na odpověď by ho mohla urazit,minimálně neuspokojit,ať nikomu nic nepodsouvám.
Mě by též velmi zajímaly Vaše odpovědi na jasné a konkrétně položené otázky.

Děkuji předem

Saša Sjatkovský

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 02, 2008 7:38 am 
Moderátor

Osobně si myslím, že se zde již odpovědí paní Rubešové asi nedočkáme. Otázky jsou totiž až příliž konkrétní..... Ale třeba se jen paní Rubešová radí se správní radou a presidentem, co odpovědět. :wink:

PS: Také čekám odpověď v jiném vláknu: http://forum.masozravky.org/viewtopic.php?t=187, protože tohle považuji za docela nekorektí.....a opravdu nechápu, co je k tomu stále vede. Jsem zvědavý, jestli se jí dočkáme. Má velmi dobrá rada pro vedení Darwiniany (a rád ji znovu zopakuji): Smiřte už se konečně s tím, že je tady jiná organizace pro pěstitele MR a začněte se chovat DOSPĚLE a ne jako malé děti, kterým někdo bere hračku. Zapomeňte na intriky, pomluvy, dezinformace, nevymýšlejte další a další podrazy - to nevede k dobrému konci - raději se starejte dobře o své členy a dělejte dobře svoji práci - to je jediná a správná cesta.....

www.masozraverostliny.org
CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin -
ta správná volba pro opravdové pěstitele a milovníky masožravých rostlin.

www.masozravky.com - osobní stránky

Obsah fóra » Obecná témata » Kompost

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina