Právě je ned kvě 20, 2018 1:10 pm

Obsah fóra » Obecná témata » Kompost

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: hnuli mi žlučí
PříspěvekNapsal: sob úno 07, 2009 7:19 pm 

Tak jsem teď odpovídala na foru D jedné nešťastnici s mucholapkou.Na závěr jsem zmínila že:na Darwinianě a CCPS najdete plno odpovědí na vaše otázky.Ten pán to během minuty smáznul.Jsem doběla.Myslela jsem že už je klid zbraní.Raději už nic,byla bych silně nevybíravá ve výrazech. :twisted: :twisted:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 07, 2009 8:01 pm 

No co jsi čekala, když mu zakázali psát a vyjadřovat se (což jsem ocenil, bo o jeho demagogické a diktátorské názory nestojím) byl klid a dalo se tam i něco číst, tak musí škodit a škodit aspoň tak! Komu není radno tomu není pomocí, hurá dolů ke dnu a se všema členama!

Třeba až bude pěstovat pindikoule, tak mu je uhraneme! 8)

Uklidni se prohlídni si fotečky Baryho z Austrálie, já to četl už asi 5x! A furt je tam něco nového mezi řádky!

Jak je krásně v kompostu tady si rochním!

Ing. František Malý
......mým životem jsou Pindiculy!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 07, 2009 8:25 pm 
Moderátor

Třeba jednou pěstitelé pochopí, kdo jim doopravdy škodí, i když abych pravdu řekl, silně o tom pochybuji.
Mezi námi, stačí si přečíst jeho "odborné" rady...

Fando, pindikoule jednak nemá a jednak pěstovat nemůže, je to nad jeho síly a schopnosti, stejně jako většina rozumných a přínosných věcí...on může tak akorát na expedici do Mexika na raut...bo je nezištný...
:P :P :P

PS - Líby, CCPS tam zmiňovat přece nelze, to není žádná novinka...

http://www.freewebs.com/trainxpress/index.htm

CCPS o. s. - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://www.masozraverostliny.org

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 07, 2009 8:29 pm 

Dík Fando, ať jde celá darwinijana k čertu.Tomu taky když se činí dobře,peklem se odmění. :twisted: Máš recht,du na Barryho.Ať toho Hrubeše pindikoulí pánbůh nakope do pihele :D :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 07, 2009 10:34 pm 

To se dalo čekat, ne?
Zlý pán ze spolku DARWIN I JANA je stále aktivní... Maže vše, kde je jen malá zmínka o CCPS.
Kdo maže, ten jede!

Bohužel jedná na úkor členů společnosti... :( Ale tady nejde o nějakou společnost,
tady jde o pár egocentrických osob, kteří by nejraději ovládli celou masožravou komunitu!

Mimochodem, všimli jste si, jak VAMR raketovým tempem roste?
Poslední karta byla dokončena v listopadu. :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned úno 08, 2009 5:33 pm 

:roll: Jasně, všechno, co by upozornilo, že jsou i jiné možnosti poznání či informací než je "Darvi" Je vrcholně nebezpečné, neboť odvrací pozornost jinam...no kdo by jim tam pak zůstal, ...Národ (teď už převážně jen začátečníků) je třeba udržovat v nevědomosti...jinak prchnou...
To už jsem pochopila..
Myslíte, že kontroluje hlavní cenzor i obsah soukromých zpráv, ....nebo se to nedá?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned úno 08, 2009 5:49 pm 

Nad tím jsem Šárko taky přemýšlela.Chtěla jsem poslat té dotyčné SZ o cepesovi.A just jo :D :D :D
Jestli ano,tak to už by bylo na pováženou.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned úno 08, 2009 7:07 pm 
Moderátor

Šárko a Líby.
Mohu vás ujistit, že rozhodně zprávy "kontroloval". Minimálně některým vybraným. Dokonce v jednom vlákně kdysi přiznal, že jako správce tuto možnost vlastně má, ale že to nedělá. Jestli tak činí dodnes, to je už jiná otázka. Do SZ bych už v životě nic důležitého nenapsal a to s prominutím na žádné fórum.

Jinak to byla jedna z věcí, která předloni v srpnu odstartovala "nepokoje" uvnitř D, protože jsme si to chtěli ověřit, zdali tomu tak doopravdy je, byla tehdy vytvořena dezinformační komunikace v soukromých zprávách a jen se čekalo, jestli se "ztělesnění čestnosti" a "rovný člověk každým coulem" nachytá.

Trvalo to jen pár hodin.
:P :P :P

PS - ještě to mám schované...

http://www.freewebs.com/trainxpress/index.htm

CCPS o. s. - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://www.masozraverostliny.org

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned úno 08, 2009 10:53 pm 

Díky Radku.Zase jsme o něco chytřejší.Fakt je,že pán velkomožný má možnost jedince na libovolně dlouho "odstřihnout " od fora.Po té jsem to marně zkoušela asi půl hodiny. Ať to vemu jak to vemu,stejně mi to počínání přijde jako stíha. :wink:
Kam se poděla tolerance ,velkorysost a "být nad věcí".Jak vidno,tenhle orel lapá i mouchy :lol: :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 09, 2009 1:01 am 

:lol: :roll: Ach jo...no tak to jim není pomoci... :shock:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 09, 2009 12:37 pm 

to líby:a nedostalas ke smazání návdavkem mail či SZ,abys "zanechala provokací"??Mám takových zpráviček také pár v archivku :lol: On byl asi chudáček celej nesvůj,že nemůže řádit jako za strých časů,tak si na tobě smlsnul.No přejme mu to,koneckonců je to jeho jediná vášeň,krom domestikace tedy.Alespoň nám nezakrní a bude ve formě na likvidaci lokalit :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 09, 2009 2:25 pm 

Líbesbríf jsem nedostala,ale i tak mi to vzalo chuť tam jakkoliv a komukoliv něco psát.Stejně....když to forum tak pročítám,mám často pocit, že plno vláken je v monologu "vy víte koho" :D A číst jen jeho"smysluplné" příspěvky se mi už začalo zajídat.V posledním čase je to takové Rubešovic forum o Darwinianě.Sem zvědavá co budou na kosišti kosit :shock: ,má dost sněžit a taky by je moh' sfouknou nějaký ten Kyril.Leč dosti o tom,jdu na Barryho :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 09, 2009 7:16 pm 

líby píše:
....když to forum tak pročítám,mám často pocit, že plno vláken je v monologu "vy víte koho" :D A číst jen jeho"smysluplné" příspěvky se mi už začalo zajídat.V posledním čase je to takové Rubešovic forum o Darwinianě...

:D :D :D

Nejhezčí jsou příspěvky v "Prosím poznejte" - počkej na květ, to rozhodne... To bych se vždycky potrhal smíchy. Holt na určování tam nikdo není, a přece je potřeba něco napsat, aby řeč nestála. Třeba ta kytka chcípne, než vykvete (to když ještě poradí, jak ji pěstovat), a vše bude OK. Nelámal bych si tím hlavu. Ještě jsem občas psal SZ, když chtěl někdo určit trpaslíky, ale z jistých důvodů už nedělám ani to.

Obsah fóra » Obecná témata » Kompost

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina