Právě je stř kvě 22, 2019 7:55 pm

Obsah fóra » Obecná témata » Hospoda: hovory o všem jiném

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kde jsou informace
PříspěvekNapsal: stř čer 04, 2008 4:34 pm 
Registrován: úte dub 15, 2008 6:15 pm
Příspěvky: 30

No,

on NEČLEN, který zabrousí na oficiální stránky CCPS (teď pravda nemyslím fórum, ale to má samozřejmě nevýhodu jisté nepřehlednosti a nesystematičnosti), velmi rychle zjistí, že zde pro něj moc informací není.
Může si dosytosti číst stanovy společnosti, vyhledat si číslo bankovního účtu atd.

Ale jakmile se bude chtít něco dočíst o MR, tak zjistí toto:
- časopis - pouze jeden článek k veřejnému přečtení (což je jasné vzhledem k tomu, že je to mladý časopis a nejsou stará čísla...)
- Riceovy FAQ - přečte si pouze část z nich (méně než polovinu?), ostatní Nemáte oprávnění pro prohlížení tohoto zdroje
- počasí na lokalitách - ano, to si může dosyta prohlížet (pro začínajícího pěstitele či zájemce o MR celkem nepotřebné informace)
- mapy rozšíření - Nemáte oprávnění pro prohlížení tohoto zdroje
- taxonomie - Nemáte oprávnění pro prohlížení tohoto zdroje
- mikrosvět - Nemáte oprávnění pro prohlížení tohoto zdroje
- poradna - u čtyř z šesti oddílů Nemáte oprávnění pro prohlížení tohoto zdroje

A zbývá mu leda D nebo weby soukromých pěstitelů.

Konkrétní lidé ve společnosti jsou vstřícní a připraveni ochotně odpovědět na případné dotazy, začátečníka zasvětit atd., ale web, kde se pod každým druhým odkazem skrývá "sem nemůžeš dokud nezaplatíš" (vyvolává to ve mně asociace na stránky nabízející takto placené erotické foto a video :lol: ...nemůžu si pomoct), mne osobně výrazně odrazuje a přijde mi tato forma dnes již přežitá a nedůstojná společnosti, která chce něco dělat pro lidi.

Fórum, na kterém je možno trousit slova neomezeně, to zas tak nevytrhne. Je to správné, že je to volný kanál pro komunikaci, ale za informační kanál jej, stejně jako fórum D, považovat nelze.

No nic, to je offtopic. :lol:


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 04, 2008 4:47 pm 
Registrován: úte led 22, 2008 7:37 pm
Příspěvky: 342
Bydliště: Loučeň (Nymbursko )

Ano, Stáňa to přesně vystihla. Kdybych náhodou někdy uvažoval o členství v CCPS (jako že neuvažuji) a kouknul se na její web, tohle by mě určitě velmi odradilo.

Dál se do tohoto vlákna již vyjadřovat nehodlám, co jsem chtěl říct jsem řekl, přeji pěkný sbytek dne.

_________________
Jakub Štěpán web growlist nabídka MR
stepanjakub1@seznam.cz


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 04, 2008 6:29 pm 
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: čtv pro 20, 2007 1:39 pm
Příspěvky: 2089
Bydliště: Bystrovany (Olomouc)

to Stáňa: děkujeme Srbům za vyjádření.

PS - Mirek byl mimo jiné jeden z lidí, kteří tento stav odhlasovali na VH v březnu. :wink:

_________________
Radek Kastner
trainxpress(et)post.cz
ICQ: 345-941-980
http://www.freewebs.com/trainxpress/index.htm

CCPS o. s. - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://www.masozraverostliny.org


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 04, 2008 7:50 pm 
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: čtv pro 20, 2007 8:48 am
Příspěvky: 577

Já bych také chtěl Stáně a Mirkovi Srbovým poděkovat za konstruktivní kritiku; bylo to dneska velmi poučné. Neberu to v žádném případě ve zlém, důležité je poučit se z chyb.

Bylo by ovšem také fajn, kdybyste se pokusili náš společný web také nejak vlastní prací "zkvalitnit" a zpřístupnit pro běžnější pěstitele, pakliže máte pocit, že tam máme slabiny. Vítáme jakékoliv texty (návody k pěstování apod), klidně mohou být přístupné pro každého. Moc by se nám to líbilo. Nebo překlady. Také by se Mirku hodily fotky, výzvy na netu visí nepřetržitě - žádná reakce. Článek pro časopis jsi sliboval již někdy na podzim. Atd... Ono je to fajn se soustředit pouze na své aktivity a to ostatní "ignorovat", případně vyzývat k pracovni aktivitě druhé a občas kritizovat. To umí dobře většina, jak sami vytýkáte, ale činíte v podstatě totéž.

Co se týká stížností na fungování jednatelů případně společnosti, nepatří to na toto otevřené fórum, ale do emailu CCPS a nebo si to nechte na podzimní jednání valné hromady. Tady to jsou jenom takové "populistické" výkřiky, které nic neřeší, maximálně čeří vodu nebo zvyšují vlastní ego. A o to více mě tato aktivita nyní překvapuje.

Proto moc prosím, pokud máte k činnosti CCPS výhrady, adresujte je na náš oficiální mejl a tuto sekci (HOSPODA) na konferenci nechte "hospodským" řečem, které tady více patří.

_________________
Kamil Pásek

www.masozraverostliny.org
CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin -
ta správná volba pro opravdové pěstitele a milovníky masožravých rostlin.

www.masozravky.com - osobní stránky


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 04, 2008 8:00 pm 
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: čtv pro 20, 2007 8:48 am
Příspěvky: 577

PS: A Stáňo, mezi členem a nečlenem je rozdíl pouhých 300,-Kč za které se mu všechny informace (které ti tak zoufale chybí) otevřou jako mávnutím kouzelného proutku. Je to dneska částka pro mnohé nedostupná a nebo preferuješ socialismus jen tak z principu?

_________________
Kamil Pásek

www.masozraverostliny.org
CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin -
ta správná volba pro opravdové pěstitele a milovníky masožravých rostlin.

www.masozravky.com - osobní stránky


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 04, 2008 8:25 pm 
Registrován: úte dub 15, 2008 6:15 pm
Příspěvky: 30

Kamile,

to, že si CCPS (nebo konkrétní osoba) neumí zorganizovat pracovníky, není můj problém. Já jsem už před několika měsíci, když se řešilo i moje překládání abstrakt do časopisu, nabízela, že bych mohla překládat i jiné texty z aj. Tato nabídka byla s povděkem přijata, nicméně tím to skončilo, žádný text k překladu mi dodán nebyl. Toto ovšem není můj problém. Ostatně i na ty abstrakty se mne tuhle Richard ptal znovu (nechápu proč, slíbila jsem to a počítám s tím). Já jsem kladně reagovala na žádost o spolupráci a dodnes čekám (marně) na dodání materiálů, které by bylo potřeba zpracovat. Udělám to ráda. Kupodivu jsem si nedávno přečetla na tomto fóru, že na to samé, k čemu jsem se nabídla, byli později hledáni dobrovolníci. Jak to? Kde se stala chyba?
Ostatně ten samý problém zaznamenal i Míra, který se opakovaně nabízel s nějakou pomocí... a nabídky na druhé straně drátu nějak "vyšuměly".
Takže o nějaké činnosti či nečinnosti bych pomlčela.

Jinak já za sebe nemám potřebu být členem (což pokud vím neznamená, že bych se zde nemohla dle svých názorů vyjadřovat). Pouze jsem se vyjádřila v tom smyslu, jak to pro nečlena může vypadat. O výši členského příspěvku vůbec nejde. Poznámky o socialismu a podobné myslím nemáme ani jeden zapotřebí. Ostatně socialismus provozuješ i na svém vlastním webu, když tam necháváš volně viset nezpoplatněné informace o MR :twisted:


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 04, 2008 8:59 pm 
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: čtv pro 20, 2007 8:48 am
Příspěvky: 577

Stáňo, nechci zabředávat do nekonečné diskuze, která stejně to podstatné neřeší. Máš jistě pravdu a není to úplně dobře, nicméně je potřeba být AKTIVNÍ, neboť na něco ČEKAT mnohdy jen nestačí. Spousta lidí na nic nečeká a aktivně se upomíná a taky hodně dělá, pokud chce. Není to jistě ideální, ale je to dané naší kapacitou - uřídit tým mnoha lidí jako "koníček" dá fušku a taky vyžaduje dávku pochopení a toleranci ze strany spolupracovníků. Prozatím od vás schytáváme jen kritiku. O Mírových nabídkách nic nevím (kromě slíbeného článku), možná je adresoval někomu jinému. S abstraky a překlady Richard počítá a děkujeme za ně.

PS: Společnost má nějaké náklady a k tomu potřebuje nějaké zdroje. Pokud nenabídneme členům nějakou přidanou hodnotu, pak nebude mít členy. To nic nemění na tom, že pokud se najde někdo, kdo dále zpracuje nějakou nebo další část přístupnou pro všechny, pak může být klidně veřejná. Máte možnost, s chutí do toho - a souhlasím, že by to webu slušelo. Ale FAQ zustane přístupný jen pro členy, tak jak bylo VH rozhodnuto. 300 Kc za přístup k těmto obsáhlým a kvalitním informacím považuji za dobře investované peníze.

PS2: Omyl, socialismus na svém webu neprovozuji, mám snad jiné zdroje, které mi tyto aktivity kryjí. Ty bohužel společnost neprovozuje a tak jako jediný zdroj financování je členský příspevek, za který musí protihodnotou nabídnout nějakou přidanou hodnotu. To je snad jasné.

_________________
Kamil Pásek

www.masozraverostliny.org
CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin -
ta správná volba pro opravdové pěstitele a milovníky masožravých rostlin.

www.masozravky.com - osobní stránky


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 04, 2008 9:35 pm 
Registrován: ned led 20, 2008 6:28 pm
Příspěvky: 42

V tomhle se Stáni a Mirka trochu zastanu. Co jsem tak pochopila, tak pomoc nabídli, nebrání se jí, takže pokud CCPS od nich něco bude chtít, tak si může napsat. Proč by se měli pořád vnucovat?


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 04, 2008 9:40 pm 
Registrován: úte dub 15, 2008 6:15 pm
Příspěvky: 30

Podívej, Kamile,
mně jsou rozhovory o aktivitě šumák. Moji nabídku znáš již dost dlouho, já s tím počítám, a ráda udělám co jsem slíbila, ale za svoji povinnost nepovažuji někde opakovaně vypiskovat a připomínat se, prohlížet pravidelně fórum, jestli někde něco nevisí... Nabízím svoje jazykové dovednosti (neboť mne angličtina dost baví a částečně i živí), ne čas strávený lustrováním poptávek na fóru či připomínáním již dohodnutého.

K členskému příspěvku se už nechci vyjadřovat. Ber to jako názor (tak jak to bylo myšleno) člověka, který nemá v úmyslu "být organizován v oblasti MR" ani zadarmo, a pouze má připomínku k tomu, jak (možná na někoho) působí web CCPS (nikoli nutně CCPS jako celek).


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 04, 2008 9:47 pm 
Registrován: pát led 18, 2008 12:52 pm
Příspěvky: 75
Bydliště: Antibes

To Stana Srbova:
Jako neclen zadne spolecnosti naprosto souhlasim. Muj dojem presne sedi s tim, co jste napsala.
Navic FAQ Barryho Rice byl vubec prvni zdroj, ktery jsem nasel ohledne pestovani MR. Musim rict, ze me to dost vydesilo, co za kytku (N. x ventrata) jsem si koupil a jak nemam moc sanci ji uspesne pestovat.

To Drako:
Jo masozrave spolky si zalozte na Slovensku dva, aby bylo o zabavu postarano :).


Muj nazor je takovy, ze v dnesni post-internetove dobe je sdruzovani do spolku typy D nebo CCPS spis prezitek a jedna se vicemene o spolecenskou zalezitost (viz. vylety, hospoda, ...atd.).
Informace o pestovani ruznych druhu lze najit kdekoli a mnozstvi diskuzni for je take dostatecne.

To ze se na tomto foru bohuzel resi vice 'politiky' je take fakt. Muzete treba porovna s timto http://pitcherplants.proboards34.com/index.cgi . Je zamerene sice jen na lakovky, ale kvalita nekde jinde...


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 04, 2008 9:58 pm 
Registrován: pon led 14, 2008 8:15 pm
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha

hbo: Musim říct, že to fórum o láčkovkách je fakt dobrý, asi tam zabloudim častějc.


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 04, 2008 10:15 pm 
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: čtv pro 20, 2007 8:43 pm
Příspěvky: 476
Bydliště: Plzeň a Starý Plzenec

to hbo: tvůj odkaz jsem z moci moderátorské přiopravil, neboť nefungoval kvůli tečce na konci. Jinak díky za zajímavý zdroj informací. Jistě zaujme i řadu dalších pěstitelů.

_________________
S pozdravem MUDr. Jaroslav Liška
www.foxcpg.com


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 04, 2008 10:56 pm 
Registrován: čtv led 10, 2008 12:43 am
Příspěvky: 352
Bydliště: Liberec

Je fakt, že jsem se taky nabízel s minitestíkem a taky se neujal. Asi toho mají kluci moc. Některé aktivní lidi to může pak odradit. Souhlasím se Stáňou. Na jednu stranu je možná dobře, že některé informace jsou tajné a nečlenům nedostupné, na druhou stranu mi ještě do mikrosvěta nikdo nic neposlal. A proč asi - no, když už něco má, tak se chce pochlubit všem a ne jen těm 70 šťastlivcům, co zaplatili členský příspěvek. Spíše dají fotku sem na fórum, kde se na ni podívá stovky lidí. Proč je tak často citované CPUK fórum? Protože je tam spoustu krásných fotek a cenných informací dostupných všem. Možná je to námět na zamyšlení. Než kritizovat druhou společnost, tak se raději snažit být NEJ pro širokou veřejnost.

Vít Chudoba


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv čer 05, 2008 5:25 am 
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: čtv pro 20, 2007 8:48 am
Příspěvky: 577

Katka Králová píše:
V tomhle se Stáni a Mirka trochu zastanu. Co jsem tak pochopila, tak pomoc nabídli, nebrání se jí, takže pokud CCPS od nich něco bude chtít, tak si může napsat. Proč by se měli pořád vnucovat?


Bohužel si mnozí z Vás pletete "občanské sdružení" s firmou. Ve firmě je nějaký majitel, který úkoluje své zaměstnance a má k tomu nástroje jak je "nutí" pracovat.

V občanských sdruženích musí aktivita vycházet předevsím od členů (ne vedení) a taky se to očekává. Ano, někdo to může koordinovat, ale pokud to není zaměstnanec na plný úvazek, tak nelze očekávat, že to všechno bude absolutne bez chyb. Také nelze očekávat, ze společnost bude mít nějaké dráby, kteří budou jednotlivé členy peskovat za to, ci ono.

Takže Stáňo a ostatní, dát někomu nabídku a pak hrát mrtvého brouka - a kdy se to právě hodí, si to najednou medializovat mi nepřijde jako dobrý postup. Ten, kdo chce něco UPRIMNE a SKUTEČNĚ delat, si vzdy nejaky prostor - cinnost najde, a nebo se prosadi a pasivne nevyckava, pripadne o tom jen nediskutuje. A takových má CCPS díky bohu dost.

A toto je moje poslední replika k tomuto tématu, děj se co děj. Pokud máte nějaké další pripomínky a chcete je skutečně vyřešit a ne jen o nich donekonečna veřejně tlachat, adresujte je na naše mejly. Pokud chcete něco dělat, nabidněte se, a hlavně si jděte vytrvale za svým. Nevyčkávejte, nehrajte mrtvé brouky a nestežujte si, že vase nabídka je nevyužitá a nekde vyhnívá. Není to totiž jen naše chyba.

Přeji pěkný den všem.

_________________
Kamil Pásek

www.masozraverostliny.org
CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin -
ta správná volba pro opravdové pěstitele a milovníky masožravých rostlin.

www.masozravky.com - osobní stránky


Offline
 Profil  
 Předmět příspěvku: Re: Má smysl kritizovat činnost Darwiniany?
PříspěvekNapsal: pát bře 01, 2019 4:26 am 
Registrován: čtv zář 13, 2018 3:38 am
Příspěvky: 500

minnesota vikings jersey
coach outlet online
ugg outlet
toms shoes
nhl jerseys
pandora jewelry outlet
christian louboutin outlet
supreme clothing
michael kors outlet store
ralph lauren outlet online
air jordan retro
ed hardy outlet
coach factory outlet online
coach factory outlet online
vans sneakers
nike outlet
pandora jewelry outlet
fitflops sale clearance
asics shoes
pandora charms sale
fitflops sale clearance
coach outlet online
instyler ionic styler
yeezy shoes
the north face jackets
air jordan
canada goose coats
dolce & gabbana sunglasses
hermes bags
christian louboutin shoes
revolution 3
pandora jewelry canada
bape hoodie
toms outlet store
moncler sito ufficiale
cheap handbags
air max 2017
kate spade outlet
canada goose
yeezy boost 350 v2
pandora sale clearance
north face outlet
air huarache
air jordan shoes
lacoste outlet
true religion outlet
ugg outlet
coach factory outlet store
air jordan shoes
kate spade outlet sale
ralph lauren outlet
air jordan 3
coach factory outlet
prada outlet
coach outlet store
nike outlet
converse shoes
coach outlet store online
nike sneakers
ugg boots
giuseppe zanotti outlet store
kate spade outlet online
coach outlet online
kate spade bags
nike outlet
cowboys jerseys
uggs outlet
discount oakley sunglasses
true religion jeans
ugg outlet
miu miu shoes
louboutin outlet
oakley sunglasses outlet
nike shoes
adidas outlet store
air force 1
fivefingers shoes
coach factorty outlet online
adidas ultra boost
nike hyperdunk
true religion outlet store
off-white clothing
ravens jerseys
givenchy handbags
christian louboutin shoes
nfl jerseys
kevin durant shoes
coach outlet store online
michael kors outlet clearance
coach handbags
toms shoes
rangers jersey
marlins jerseys
cheap jordans
christian louboutin sale
birkenstock sandals
canada goose canada
cheap nike shoes
kate spade
coach outlet online
cheap jordan shoes
coach outlet clearance
true religion outlet
cheap jordan shoes
uggs outlet
gucci outlet store
cheap jordans free shipping
nike shoes
coach outlet online
kate spade outlet online
kobe 12
eagles jersey
toms
rolex watches
off white clothing
adidas uk
air max 270
coach factory outlet online
kate spade outlet
fitflops outlet
new england patriots jersey
curry 4 shoes
moncler outlet online
valentino shoes
coach outlet store
nike kd 10
coach handbags
parajumpers jacket
gucci outlet online
air jordan shoes
valentino outlet
coach handbags clearance
suicoke sandals
ugg boots
air jordan 4
coach outlet online
birkenstock outlet
true religion jeans
coach canada outlet
nike max
moncler
mac makeup
nobis outlet
nike outlet online
pandora charms sale clearance
yeezy shoes
michael kors outlet clearance
dodgers jerseys
balenciaga shoes
louboutin outlet
canada goose coats
cubs jerseys
chi flat iron
jets jersey
true religion jeans
moncler outlet online
ed hardy outlet
canada goose outlet store
ed hardy
ugg outlet sale
moncler jackets
red sox jerseys
nike factory store
giants jerseys
canada goose
cheap nfl jerseys
juicy couture
jordan 3
prada outlet online
michael kors outlet clearance
pandora charms
valentino outlet store
nba jerseys for sale
coach outlet sale
coach outlet online
jordan 12
kobe 11
jordan shoes
coach factory outlet online
ralph lauren polo
true religion
coach outlet store
polo outlet store
giuseppe zanotti shoes
coach outlet online
pandora charms
canada goose outlet store
nike free flyknit
air max 2017
coach factory outlet online
timberland outlet
brewers jerseys
packers jersey
ugg
coach outlet online
denver broncos jersey
jordan 4
coach handbags
moncler outlet online
michael kors handbags outlet
under armour shoes
christian louboutin outlet
ed hardy
ugg boots clearance
patriots jerseys
gucci bags
ralph lauren outlet
coach factory outlet
nike outlet online
saints jerseys
canada goose outlet
swarovski jewelry outlet
arcteryx jackets
toms outlet online
air jordan retro
fitflops
tory burch outlet store
coach outlet online
nike air max 90
adidas ultra boost
coach outlet online
coach factorty outlet store
houston texans jerseys
louis vuitton outlet store
uggs outlet
true religion outlet store
tigers jerseys
kappa clothing
air max
fitflops sale clearance
nike outlet online
moncler jackets
moncler jacka
coach factory outlet
mont blanc pen
ed hardy
nike air max schweiz
twins jerseys
coach outlet canada
michael kors outlet clearance
devil rays jerseys
converse shoes
ralph lauren uk
true religion jeans
michael kors outlet clearance
mbt shoes
ugg outlet clearance
jimmy choo shoes
puma shoes
jordans
cardinals jerseys
cheap snapbacks
pandora jewelry
coach outlet
mont blanc
miu miu handbags
coach outlet online
canada goose coats
louboutin outlet
air max
kobe shoes
juicy couture
adidas nmd
hermes
fitflops
pandora charms outlet
louboutin pas cher
birkenstocks
air max 2017
coach outlet store
coach outlet online
louboutin outlet
air max shoes
coach bags
pandora outlet
adidas wings shoes
adidas yeezy boost 350
coach handbags
michael kors outlet online
michael kors factory outlet
coach factorty outlet store
coach outlet online
valentino outlet
lions jerseys
michael kors outlet
rockies jerseys
lacoste polo shirts
coach outlet online
kate spade outlet
adidas nmd r1
nike outlet store online
true religion outlet store
cheap snapbacks
marc jacobs handbags
michael kors outlet online
new balance outlet store
polo ralph lauren outlet online
kate spade outlet online
mlb jerseys
coach outlet online
pandora outlet
michael kors outlet canada
versace clothing
cheap jerseys
louboutin outlet
adidas yeezy shoes
ugg boots sale
louboutin shoes
coach outlet
coach factory outlet
coach outlet online
nike outlet online
ugg pas cher
chaussure louboutin femme
miu miu shoes
adidas superstars
adidas nmd runner
coach outlet store
true religion outlet
coach outlet clearance
nike outlet store
gucci outlet online
le coq sportif
ed hardy outlet
ralph lauren pas cher
coach factory outlet
ugg boots
vibram fivefingers outlet
michael kors outlet clearance
falcons jerseys
cheap jordans for sale
coach purse
cheap oakley sunglasses
columbia outlet store
prada outlet
mulberry handbags
rolex replica watches
seattle seahawks jersey
curry 5 shoes
coach outlet online
north face jackets
michael kors outlet clearance
durant shoes
coach outlet online
air max pas cher
michael kors bags
cheap jordan shoes
polo outlet
air max 97
coach outlet online
jimmy choo shoes
valentino
north face outlet online
cnaada goose outlet store
coach factory outlet
pandora rings
moncler coats
coach outlet store
pandora jewelry outlet
soccer jerseys
adidas store
lululemon outlet
mbt shoes
coach outlet online
coach outlet online
orioles jerseys
fila
coach factory outlet online
true religion outlet store
jordans
nike outlet online
coach factory outlet online
ralph lauren outlet
louboutin outlet
canada goose coats
nike free run
mbt shoes
kate spade handbags
coach outlet online
manolo blahnik outlet
michael kors purse
fjallraven kanken
cheap jordan shoes
ubiq shoes
jaguars jersey
kate spade outlet online
mbt shoes outlet
guess clothing
coach outlet store
coach outlet online
adidas outlet
coach outlet clearance
fitflops sale clearance
converse shoes
prada sunglasses
true religion jeans outlet
coach factory outlet
prada outlet
ferragamo outlet
kate spade outlet
coach outlet online
pandora jewelry
adidas shoes
adidas yeezy boost
celine outlet
reebok outlet
coach outlet clearance
uggs outlet
canada goose outlet store
hermes belt
jordan 12
jordan pas cher
michael kors outlet online
air jordans
coach factory outlet online
cheap air jordans
gucci outlet online
true religion jeans
broncos jerseys
nike tn
coach outlet store online
adidas nmd
pandora charms
chaussures christian louboutin
air jordan uk
moncler jacken
ed hardy shoes
coach outlet online
ralph lauren uk
cincinnati bengals jersey
camisetas futbol baratas
fila shoes
suicoke sandals
kate spade handbags
oakley outlet
louis vuitton purses
adidas outlet online
cheap nfl jerseys
nike outlet store
coach factory outlet
michael kors outlet store
canada goose
coach outlet sale
adidas shoes
dolce & gabbana Outlet
cheap ugg boots
valentino outlet
louis vuitton outlet online
fred perry
canada goose sale
nike outlet store
canada goose outlet store
bathing ape
kate spade outlet online
coach outlet
coach factory outlet
cheap mbt shoes
moncler outlet online
ralph lauren outlet online
ralph lauren outlet online
kyrie 2
jordan 31
adidas wings
christian louboutin
coach factory outlet online
pandora charms
malone souliers shoes
coach factory outlet
polo outlet store
coach factory outlet online
nfl jerseys
adidas outlet online
hermes bags
coach outlet online
ralph lauren polo
adidas outlet store
fitflops
angels jerseys
uggs outlet online
nike flip-flops
nike shoes
pandora jewelry outlet
phillies jerseys
adidas outlet online
diamondbacks jerseys
chelsea jersey
nike air max 2018
coach outlet online
mlb jerseys
ugg
pandora charms sale clearance
mac cosmetics
pandora charms outlet
ray ban sunglasses outlet
adidas sneakers
kate spade outlet store
canada goose coats
new balance shoes
pandora charms
mcm handbags
pandora charms
yeezy shoes
michael kors bags
pandora jewelry outlet
air max
snapback hats
columbia outlet
nike air force 1
true religion outlet
browns jerseys
cheap jordan shoes
y3 shoes
true religion outlet
polo ralph lauren outlet online
philipp plein outlet
christian louboutin shoes
birkin handbags
tods outlet online
pandora jewelry canada
north face outlet store
red bottoms
cheap air max
oakley sunglasses outlet
fitflops sale clearance
adidas yeezy boost
curry shoes
canada goose coats
superdry clothing
cheap soccer jerseys
cheap air jordans
ralph lauren uk
ugg boots women
yankees jerseys
cheap jordans
ugg boots outlet
kobe shoes
nike presto
adidas neo shoes
pandora canada
asics running shoes
air jordan shoes
canada goose outlet
coach factory outlet
foamposite shoe
coach handbags outlet
coach outlet online
air jordan 14
michael kors outlet online
ralph lauren polo
clarks
coach outlet store online clearance
nike factory store
manolo blahnik
christian louboutin shoes
louboutin outlet
polo ralph lauren outlet online
mcm outlet
toms
coach factory outlet online
ferragamo outlet store
mbt shoes
cheap mlb jerseys
cheap jordans
reds jerseys
louboutin outlet
ugg italia
ralph lauren outlet
soccer shoes
pittsburgh steelers jersey
pandora jewelry store
nike outlet store
san diego chargers jerseys
cheap snapbacks
true religion outlet store
ferragamo belts
christian louboutin outlet
ronaldo jerseys
balenciaga triples
adidas slides
ed hardy
supra shoes
uggs
coach factory outlet online
fitflops
pandora charms sale clearance
cheap ray ban sunglasses
ralph lauren outlet
christian louboutin outlet
white sox jerseys
coach outlet online
rolex replica watches for sale
coach outlet online
titans jersey
pandora charms outlet
uggs outlet
ecco outlet
jordan shoes for sale
coach outlet
nike basketball shoes
ray ban sunglasses
cardinals jerseys
fitflops sale clearance
michael kors outlet clearance
coach outlet canada
true religion
coach outlet store online
ralph lauren sale clearance uk
nike roshe run
asics shoes
air max
air max outlet
air max plus
prada handbags
christian louboutin shoes
yeezy shoes
lebron 13
canada goose jackets
coach factory outlet
coach outlet canada
nike roshe
coach outlet store
ugg italia
kate spade outlet online
uboutin shoes
moncler outlet online
kate spade outlet
nike factory store
pandora charms sale
chrome hearts outlet store
birkenstock shoes
timberland boots
moncler jackets
louis vuitton outlet online
ralph lauren polo
cheap jordan shoes
nike sneakers
adidas outlet store
north face outlet store
coach outlet online
air max 2015
air jordan
mulberry bags sale
true religion outlet
nobis jackets
true religion jeans sale
nike blazer
seahawks jerseys
moncler outlet online
coach outlet store
clarks shoes
cazal outlet
coach bags
fitflops outlet
pandora charms sale clearance
vikings jerseys
indianapolis colts jerseys
michael kors outlet store
yeezy shoes
coach outlet online
adidas ultra boost
michael kors outlet online
canada goose outlet
blue jays jerseys
birkenstock outlet store
fitflops outlet
moncler jackets
canada goose coats
nike factory outlet
gucci outlet online
coach outlet
polo ralph lauren outlet online
celine outlet
ugg outlet store
moncler pas cher
michael kors outlet
polo ralph lauren outlet
polo ralph lauren outlet
coach outlet store
barcelona jersey
prada outlet
coach outlet online
mcm outlet store
coach factory outlet online
coach factory outlet online
birkenstock sandals
nike blazer
pandora charms
nike outlet store
christian louboutin sale
nike outlet store
yeezy boost 350
buffalo bills jersey
coach factory outlet online
louis vuitton
ugg outlet
pandora outlet
coach outlet online
hermes outlet store
pandora charms
ysl outlet
raiders jerseys
fred perry
patriots jerseys
ralph lauren pas cher
salomon shoes
nike air force
nike tn
oakley sunglasses outlet
coach outlet store online
city royals jerseys
salvatore ferragamo shoes
ugg boots
north face outlet
pandora jewelry outlet
kate spade outlet online
cheap mlb jerseys
vans shoes
coach factory outlet
uggs canada
ferragamo outlet
190301yueqin


Offline
 Profil  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Obsah fóra » Obecná témata » Hospoda: hovory o všem jiném

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


 Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 
cron