Právě je čtv srp 16, 2018 4:11 am

Obsah fóra » Obecná témata » Fórum

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dublování příspěvků na dvou fórech
PříspěvekNapsal: pát bře 07, 2008 7:48 pm 

Jak už jsem si kolikrát všimnul, čtu na fóru Darwiniany a tady stejné příspěvky. Nebylo by možné, místo toho, abyste psali příspěvek dvakrát, vložit jen odkaz? Na fóru Darwiniany to sice nejde, ale sem klidně odkaz na příspěvek v jiném fóru dát můžete. Je to jen nápad na zamyšlení.

Vít Chudoba

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 07, 2008 10:58 pm 

Vynikající nápad,žel nejde realizovat.Protože většinu z nás na JINÉM fóru mažou(krom pochlebování),lze naše příspěvky psát jen jednou a to zde.Toto duplicitní psaní se tedy týká spíše skutečně Nezávislých anebo členů obou společností naráz.....Takže bych si dovolil Vítkův dotaz usměrnit na cílovou skupinu(resp.2),aby se nám to opět nerozmělnilo do ztracena!

Tímto se omlouvám moderátorům,že jim lezu do zelí :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 08, 2008 1:35 pm 

Tak je to možnost ale příde mi celkem jednoduší použít kopírování a vložení.

to Saša Sjatkovský: Vážně by mě zajímalo zdá vám jsou mazány příspěvky ktéré se týkají výhradně masožravek a v kterých nezmiňujete odkazy na tohle fórum nebo společnost CCPS.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 10, 2008 8:34 am 

Mišoň:bohužel,CCPS a i toto fórum s MR přímo souvisí a kolikrát to jinak nejde,nemyslíte??
Např.některé fotografie,co jsem tady umístil jsou pro některé ze členů D. tabu,což si myslím,že je o MR a nedá se s tím nic dělat a nejen moje fotky,všechny,co tu jsou....
P.S.také nám byly smazány pozvánky,kde jsme oznamovaly výlet na Karlštejn,kde se skutečně nejedná o akce CCPS,nicméně pozvánka s kontaktem na mne byla taktéž odstraněna
Koukám,že tu ve vás mají zdatného advokáta :D Kdo čím zachází,tím také schází :lol: :lol: jen fórek

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 10, 2008 10:21 am 
Moderátor

Bohužel, mazání příspěvků je smutnou pravdou. Honza Flísek např. ve svém příspěvku upozorňoval na projekt "počasí na lokalitách" a ten pokud vím, se týká skutečně jen masožravek, není v něm prostor pro jakékoli subjektivní vyjádření, protože jde ucelený soubor celkem strohých hodnot (teploty a další veličiny). A pokud se nepletu tak Honza je členem obou společností, jde o člověka nekonfliktního, pragmatického, erudovaného, skutečného machra přes tučnice. Prostě takových lidí moc není a každá společnost by si měla příspěvků takového člověka vážit. Pro MOR-RUB je však provokatérem, hajzlem, který to neudělal zadarmo pro Darwinianu, ale hrál si na vlastním písečku a teď toho chce na stránkách očištěného fora Darwiniany jen zneužít.
No promiňte, já takové jednání nechápu. Nepřipadá mi hodné soudného člověka, a to je jen jeden příklad za všechny. Řada lidí by se asi ozvala s osobními zkušenostmi podobného charakteru. Někteří dokonce měli zablokovaný přístup úplně, a to jako řádní členové Darwiniany (dokonce si dovolili zaplatit příspěvky už na podzim).

Asi Vás můj příspěvek nepřesvědčil! Nevadí mi to, protože zde na foru se cítím svobodně a v rozhodně milejší společnosti lidí, jejichž ambicí jsou jen a jen dobře vypěstované masožravky. Někteří na to už dávno přišli, jiní možná přijdou, někteří budou i nadále žít za sklem blažené nevědomosti a sem na forum nikdy nezavítají - dobře jim tak.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 10, 2008 4:45 pm 

Já rozhodně nejsem zastáncem způsobu nastolené cenzury ( i když musím uznat že to hrozné hádání které předtím tam bylo díky tomu aspoň zmizelo). Jen prostě se mi nezdá že by se mazali příspěvky týkající se MR a kde není odkaz na tyto stránky(pan Flísek tam jestli si dobře pamatuju měl-ale i tak jsem z toho smazání byl nasr...).
Pro mě je nejlepší sledovat obě föra najednou protože mi většina lidí nevadí jak tu i tam a nebojím se že časem si na tohle zvykne většina pěstitelů

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 10, 2008 7:51 pm 
Moderátor

to Mišoň: k tomu snad jediné :P :P :P

http://www.freewebs.com/trainxpress/index.htm

CCPS o. s. - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://www.masozraverostliny.org

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 10, 2008 9:18 pm 

A pročpak?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 10, 2008 9:33 pm 
Moderátor

Myslím, že každý na to má již nějaký názor, netřeba se o tom dále přesvědčovat a stále se k tomu vracet. Mě p. Rubeš podstatně modifikoval také příspěvek, nebyl tam odkaz na druhé fórum ani jinam, jen možná trocha ironie.... Ta je také bohužel nepřípustná. Co je nepřípustné, rozhoduje cenzor, to je fakt. Pokud byste odebíral darwi-fórum emailem - pak byste byl asi opravdu překvapen, kolik příspěvků zmizí.

Je jistě "super", že některé příspěvky zmizely nebo jsou mazány - na druhou stranu to byli právě Rubešovi, kterí podobný hnůj na toto své fórum jako první svými příspěvky vpustili, pak už jen následovaly nějaké reakce, ne vždy šťastné....... Když se to však přestalo vyvíjet podle jejich původních představ kydání hnoje na určité lidi, a začalo se jim to vracet, tak se to raději vymazalo a začalo se cenzurovat. V tom se pokračuje nadále, v zásadě "svobodně" se mohou vyjadřit pouze ti, co mají darwinijaní názor. Na to by se nemělo zapomínat.

PS: Vlastně první "zcenzurovaný" příspěvek na Darwi-foru byl pana prezidenta Žáčka, toho jistě nelze obvinit z podpory CCPS. Kdybyste měl zájem, jistě Vám ho někdo přepošle - je to opravdu čtení k popukání.

www.masozraverostliny.org
CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin -
ta správná volba pro opravdové pěstitele a milovníky masožravých rostlin.

www.masozravky.com - osobní stránky

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 10, 2008 9:43 pm 

Ano každý na to má svůj názor ale někteří jako jsem třeba já to nechávají být. Osobně jsem se s tím už smířil a zvykl si navštěvovat obě fóra. Jinak ano zajisté toho tolik nevim co se dělo ale je mi to celkem šumák protože si nechci zbytečně kazit náladu.

Jinak k tématu tohohle vlákna podle jak jsem již řekl že když chce někdo přispět sem i na "D" fórum stači zkopírovat text.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 10, 2008 11:03 pm 

mám pocit, že přístup "je mi to celkem šumák a nechci si kazit náladu" je docela typický pro "Spokojené z D"

jinak původní Vítkův příspěvek byl o tom, že je zbytečné, aby byly na obou fórech ty samé příspěvky, tj. právě ty překopírované

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte bře 11, 2008 12:59 am 

Ano, přesně tak. Co sem dát jen odkaz na příspěvek na fóru Darwiniany? Obráceně to nejde, to vím, to je zkrátka smutná pravda. Proč si mám tu samou informaci číst dvakrát? Zkusme to. Díky.

Vít Chudoba

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte bře 11, 2008 6:15 am 

Dobrá no tak příště zkusím dát jen odkaz i když z něho osoba co to již četla na "D" fóru stejně neponá že to již četl a klikne na ten odkaz.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte bře 11, 2008 9:13 am 
Moderátor

to David Erhard: chlape, ty mi čteš myšlenky, včera jsem chtěl něco podobného napsat a potom jsem si říkal (slovy tety Kateřiny ze Saturnina), že to je "mlácení prázdné slámy" nebo "házení perel sviním", nebo "kdo chce kam, pomozme mu tam", "komu není rady, tomu není pomoci", ale že se také tak dlouho se chodí džbánem pro vodu, až se ucho utrhne atd., a tak jsem si řekl, že je to zbytečné...
:P

Hlavně si dělejme to svoje kolem kytek a bude nám pořád tak fajn jako teď.

Co se příspěvků na obou fórech týká, osobně je mi jedno, jestli se objevují tu i tam, protože je celkem jedno, jestli je tady celý příspěvek a nebo jen odkaz na něj. Tak jako tak na něj pravděpodobně kliknete (pokud jeho název bude pro vás zajímavý, případně když v návalu činnosti zapomenete, že jste se s podobným tématem už setkali) a máte vysokou pravděpodobnost, že si prostě dvakrát přečtete.

Spíše jde o jinou věc, nenechat informace "zarůst" balastem.
:wink:

http://www.freewebs.com/trainxpress/index.htm

CCPS o. s. - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://www.masozraverostliny.org

Naposledy upravil Radek Kastner dne úte bře 11, 2008 12:37 pm, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte bře 11, 2008 9:17 am 

Ahoj,
mě to nepřijde až tak zásadní věc zveřejňovat nějaké odkazy. Pokud potřebuju nějakou informaci nebo mě něco zaujalo tak si to přečtu. Pokud pak na jiném fóru zjistím, že už jsem něco podobného někde četl, tak už to znova nečtu. Když sem vložíte odkaz, tak nakonec bude ten příspěvek ve skutečnosti 3x. Jednou tady a jednou na fóru "D" a navíc ještě odkaz na druhé fórum.

Přeji pěkný den, Martin

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte bře 11, 2008 10:22 am 

jsem měl včera večer nějakou mentorskou...... :twisted:

a na balast přece máme moderátory :idea:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 12, 2008 11:06 am 

Ano, psát stejný příspěvek na obě fóra je voprus, stejně tak to potom číst. Naštěstí jsem jen sváteční návštěvník těchto diskusí, takže mě to tolik nevadí.

Co se týče např. svých komerčních nabídek, tak jsem pro sebe zavedl pravidlo, které hodlám do budoucna uplatňovat, že až budu mít něco zajímavého v nabídce, dám to sem a po týdnu na fórum Darwiniany. Nejdříve si tedy vyberou pravidelní návštěvníci mých stránek, potom Nespokojení a nakonec Spokojení, kterým to určitě vadit nebude, protože jsou Spokojení z principu.

Když sem budeme dávat místo kopie příspěvku jen odkaz na Darwinianu, noví, náhodní návštěvníci nabudou dojmu, že fórum Darwiniany je ten pravý zajímavý zdroj, který je třeba navštěvovat. Zkrátka to bude vypadat stejně jako když tu vkládáme zajímavé odkazy na CPUK. Vzhledem k třeskuté chybovosti a koncentraci zavádějících údajů, jaké píšou zkušení masožravkoví rádci Darwiniany na jejich fórum bych tento pocit nerad vzbuzoval.

Navíc počty odkazů z jiných stránek pečlivě počítají roboti prohlížečů, takže když sem postupně naplácáme desítky odkazů na Darwinianu, těžce tím stoupne jejich web ve vyhledávačích. Naopak tím, že odkazy na tuto doménu jsou na "D" doméně automaticky blokovány byl snížen tento zdroj kreditu pro tuto doménu.

- toto jsou dva důvody proč příspěvky kopírovat celé

Naposledy upravil Mirek Srba dne pon črc 07, 2008 3:56 pm, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 12, 2008 11:42 pm 

Mirku díky za příspěvek, to mě nenapadlo. No, byl to jen nápad. Z toho mně vyplývá, nedávat sem na toto fórum žádné odkazy na stránky D. (raději i jméno schovám za zkratku :-) ).

Vít Chudoba

Obsah fóra » Obecná témata » Fórum

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina