Právě je pon srp 20, 2018 8:19 pm

Obsah fóra » Info-Centrum » Výstavy, burzy, přednášky a setkání

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 15, 2008 7:25 am 
Moderátor

Marek Míča píše:
No to by mě taky zajímalo.
Koukám, že nejsem jedinej, kdo má přístup na fórum D zablokovanej. No ale já bych docela rád dostal znovu přístup na net, alespoň bychom mohli ten septik pořádně vyzkoušet :-D.

Asi nejsi a nebudes jediny. Pozadal jsem dnes pani vais-presidentku Rubesovou a SR DW, at rozhodnuti pana Rubese prezkoumaji a revokuji. A at mi sdeli zavazne pravidla, podle kterych se mazou zpravy a rusi pristup na forum, abych vedel, co jsem udelal tak hrozneho tim, ze jsem jejich cleny informoval o vystave a akci.... :roll: Takze se tesim na odpoved a stale verim, ze tam zustalo jeste par lidi, kteri nepodlehli demagogii a uplne nezblbli. Mimochodem me potesilo, ze i pres cenzuru na jejich foru si hodne clenu DW naslo do Troje cestu a oslovili me; vsichni ve velmi pratelskem duchu!

Co je v septiku a obecne na strankach DW me moc nelaka, nevidim tam jaksi zadnou pridanou hodnotu ci neco pozitivniho, co by me nejak vice obohatilo.

TO Vitek: To ze se to clenove DW nedozvi je jejich problem. Jsou to vsichni svobodni lide, tim ze se na rizeni spolecnosti ucasti na VH nepodileji je jejich rozhodnuti a tim tomu take udavaji smer, ktery si pak zaslouzi. Asi jim to i tak vyhovuje. Tak proc to mame tady my resit? Tohle prece neni nase starost, aby tam meli svobodu bez cenzury a tak dale... Me tohle naprosto netrapi, a vetsiny z nas se to netyka a at si to resi ti clenove DW, ktere to trapi a se svym vedenim! Skoda naseho casu a energie ....

NeZdarwi!

www.masozraverostliny.org
CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin -
ta správná volba pro opravdové pěstitele a milovníky masožravých rostlin.

www.masozravky.com - osobní stránky

Předmět příspěvku: Re: FataMorgana
PříspěvekNapsal: pon zář 15, 2008 7:49 am 
Moderátor

Fyba píše:
v sobotu 13.9. jsem měl tu čest .... a když říkám čest, myslím tím čest ! :D
I samotná výstava MR nebyla k zahození - ba právě naopak - zakomponovaná do stálých expozicí plynule přešla do prodejního stánku, kde jsem si konečně s panem Páskem potřásl rukou, přiznal se k mé aktivitě na stránkách "D" ohledně publikování článků ze starších Trifidů a zakoupil jeden exemplář Genlisei.
Výstavu "D" jsem nestihl, ale myslím si, že FataMorgana mi to ochotně a se vší parádou vynahradila !
Díky !

Diky Fybovi za tato slova! Musim rici i me to dost potesilo a obohatilo osobne se setkat s mnoha lidma, ktere znam z fora a emailove komunikace. A to jsem jich za 9 dnu potkal fakt skutecne mnoho a nekteri prisli za tu dobu i 3x! (no tak se priznejte! :wink:) A musim rici ze vsichni to byli prijemni lide, kteri maji moc radi kyticky a miluji tento konicek. A ze jsem s nimi mluvil zase jen o kytkach a nepadaly zadne narazky, nebot si myslim, ze ta "politika" jiz skutecne nikoho, krome par funkcionaru druheho spolku netrapi. A tak to ma byt.

Takze jeste jednou diky a at vam to pekne roste!

Předmět příspěvku: Šotek na Nově
PříspěvekNapsal: pon zář 15, 2008 7:55 am 
Administrátor

Člověk by ani netušil, jakou nám D dělá reklamu :)
viz odkaz dole v článku

http://tn.nova.cz/magazin/hobby/zahrada ... erady.html

Předmět příspěvku: 3 x
PříspěvekNapsal: pon zář 15, 2008 8:23 am 

Já se přiznávám!!!Byl jsem 3 x!A málem jsem šel i po 4,protože jsem ještě chtěl D.arcturi,ale bylo mi to již trapné!Potvrzuji že jsme se bavily o kytkách a pro mně to bylo velmi poučné a příjemné setkání!
Filda
PS:Patří k členům D.,ale současný stav cenzury do budoucna nekousnu.Prostě jsem dospělý a názory jsem schopen udělat sám.Nepotřebuji,aby za mně někdo rozhodoval co smím a co nesmím číst.Holt přijdu o časopis,ale vše něco stojí!

Předmět příspěvku: Re: 3 x
PříspěvekNapsal: pon zář 15, 2008 10:03 am 
Moderátor

Filda píše:
Já se přiznávám!!!Byl jsem 3 x!A málem jsem šel i po 4,protože jsem ještě chtěl D.arcturi,ale bylo mi to již trapné!Potvrzuji že jsme se bavily o kytkách a pro mně to bylo velmi poučné a příjemné setkání!
Filda

Cha, cha, byl jsem zvedavy, jestli se priznate! A klidne jste mohl prijit i po ctvrte! Rozhodne byste byl rekordmanem, ale mimoto jsem tam videl mnoho dalsich tvari minimalne 2 x .

Uz se moc tesim, jak nam nekdy ukazete ty fotky vasich krasnych rostlin, o kterych jsme se spolu bavili!

Předmět příspěvku: 3x
PříspěvekNapsal: pon zář 15, 2008 11:26 am 

Pokusím se!Již fotím,zbývá zpracovat a poslat!V tom už jsem tradičně slabší.
Filda

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Obsah fóra » Info-Centrum » Výstavy, burzy, přednášky a setkání

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina