Právě je ned kvě 27, 2018 12:19 am

Obsah fóra » Info-Centrum » Výstavy, burzy, přednášky a setkání

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 119 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Navštívili jste některé minulé ročníky EEE?
Ano, ale jen když byla EEE v Praze. 20%  20%  [ 9 ]
Ano, zúčastnil jsem se, ale musel jsem též do zahraničí. 11%  11%  [ 5 ]
Ano, snažím se navštěvovat EEE pravidelně, jak to jen jde. 9%  9%  [ 4 ]
Ne, bylo to pro mne vždy příliš daleko. 25%  25%  [ 11 ]
Ne, takovéhle akce vůbec nenavštěvuji. 5%  5%  [ 2 ]
Ne, nevěděl jsem, že podobná akce vůbec existuje, jinak bych se jistě zúčastnil. 30%  30%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 44
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte dub 15, 2008 7:39 pm 
Moderátor

Mohu potvrdit, při pobřeží je řada kempů v období druhé poloviny září celkem volných (ceny cca 20-30 euro za noc). Ale zajímavé kempy jsou i cestou v alpských údolích a to je teprve paráda spát v takové kouzelné přírodě!!!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte dub 22, 2008 10:04 pm 
Moderátor

Podle předchozích příspěvků to vypadalo, že se na EEE chystá celkem početná skupinka masožravkářů nebo že o tom dosti vážně přemýšlí a teď se nikdo neozývá.
Ta výzva uvedená o pár příspěvků výše platí. Pište zda se hcystáte či nikoliv, ať si můžeme začít plánovat skupiny do auta nebo třeba vymyslet jiný způsob dopravy.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte dub 22, 2008 11:17 pm 

Taky se chystám. Auto mám ale malé a staré, tak pro dva lidi, na tak dlouhou štreku bych si s ním asi netroufnul, ale nabízím se jako případný řidič. Ten autobus taky není k zahození, ale cenu má Student Agency, co jsem našel, 2200,- Kč (zpáteční) a cesta trvá (z Prahy) přes 12 hodin dle jejich jízdního řádu. Pokud by se objednala jízdenka aspoň měsíc dopředu, stojí skutečně těch 1550,- Kč. Muselo by se jet ve čtvrtek ve 12:30 z Prahy, příjezd ráno v pátek ve 2 a odjezd by musel být již v sobotu v 22:00. Příjezd do Prahy cca v 11. Tourbus vychází lépe - odjezd v pátek v 15:30, příjezd do Benátek v sobotu 5:15, odjezd z Benátek v neděli 22:30, příjezd do Prahy v pondělí v 12:15. Cena 2190 Kč. Takže paráda. To jen, komu by se to nechtělo hledat.

Vít Chudoba

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř dub 23, 2008 9:41 am 
Moderátor

Ať to cenově vychází jakkoliv, v každém případě pokud pojedu, bude to autem. Pro mne to jsou jednoznačné výhody neomezování se na další účastníky, zastavení tam, kde potřebuji atd.
:P

http://www.freewebs.com/trainxpress/index.htm

CCPS o. s. - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://www.masozraverostliny.org

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř dub 23, 2008 10:04 am 

Nechystám se, protože nejsem zanícený masožravkář.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 25, 2008 1:42 pm 

Zdravím,
začínám o té cestě taky uvažovat ale asi budu muset vzít s sebou manželku a asi to budu muset spojit s prohlídkou Benátek jinak je ta cesta pro mě naprosto nemyslitelná :D . Možná bych mohl (v rámci snížení nákladů na cestu) někoho vzít ale to budu muset doma ještě prodiskutovat. Když jsem to počítal (1,6 kč. na 1 km.) tak to není tak hrozný. Ve třech lidech něco kolem tisícovky na jednoho (nevím však jaké jsou dálniční poplatky). Uvidím, jak doma dopadne válečná porada :P :P
Radek Panenka

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 25, 2008 1:59 pm 

Přijde mi docela dobrý nápad jet tim Student Agency či Tourbusem jak píše pan Chudoba, to totiž vychází na docela dobrý peníze. :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 25, 2008 3:40 pm 

Taky si mysím že tahla doprava busama stojí (teda u mě dost) na zvážení

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 25, 2008 4:19 pm 
Moderátor

Jasně, ovšem tenhle způsob dopravy autobusem není potřeba nijak zásadně organizovat, je to jen na dohodě, zda pojede jednotlivec nebo menší skupina za stejným cílem.
:wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon kvě 26, 2008 7:19 pm 
Moderátor

Takže bohužel bude Itálie beze mne, během dvou týdnů (před a po EEE) budu brouzdat Anglií a Skotskem...
:cry:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob kvě 31, 2008 12:01 am 
Moderátor

No dobrá tak si tě škrtám. Škoda, jen doufám že i brouzdání Anglií a Skotskem bude okořeněné nějakou tou masožravkou.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob kvě 31, 2008 12:03 am 
Moderátor

Takže zde je aktualizovaný seznam
Radek Kastner určitě ne - brouzdá se Anglií a Skotskem (ale s radostí se budu podílet na přípravě expedice, včetně podpůrných materiálů!) :wink:
Jaroslav Liška (auto) spíše pojede
Tomáš Cibák (píši raději auto ne - cesta do Itálie na 2měsíční zkušenosti opravdu není) spíše pojede
Stáňa (asi i Mirek) Srbovi ano pojede, asi autobusem
Michal Porteš ano
Vítek Chudoba (auto pravděpodobně ne) ano pojede, možná i autobusem
Milan Putz určitě nepojede
Radek Panenka (pravděpodobně též auto) uvažuje o cestě
Marek Míča ano
Martin Faměra pravděpodobně pojede

Naposledy upravil Jaroslav Liška dne ned čer 01, 2008 4:34 pm, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob kvě 31, 2008 7:36 am 

Také pojedu!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob kvě 31, 2008 8:45 am 

Ahoj,
taky s velkou pravděpodobností jedu.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned čer 01, 2008 4:35 pm 
Moderátor

Kluci díky, již jsem Vás připsal do seznamu a náležitě vybarvil, vy zelenáči :lol: :lol: :lol: .

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned čer 01, 2008 5:01 pm 

A jak se teda pojede? Já myslím, že je čas to už domluvit. Pokud budou dvě auta, tak bychom mohli jet dvěma auty, ne?
A v případě cesty autobusem: Výhodnější by asi bylo jet tím Tourbusem. Jak psal pan Chudoba "Odjezd v pátek v 15:30, příjezd do Benátek v sobotu 5:15, odjezd z Benátek v neděli 22:30, příjezd do Prahy v pondělí v 12:15. Cena 2190 Kč.", to si myslím, že je docela rozumné, takže jestli se nedohodnou auta, tak takhle? V takto malém počtu nemá cenu objednávat mikrobus, si myslim. :idea:

Předmět příspěvku: Srbovic
PříspěvekNapsal: stř čer 04, 2008 3:46 pm 

Ahoj, koukám na ten seznam lidí co jedou na EEE:

Srbovi, Michal Porteš a ještě Holubice (Stáni maťyčka) a nemasožravá kamarádka Káčula jedou NEZÁVISLE NA PELOTONU, jedem tam na celých 5 dní, takže náš program a motivace se od zbytku lidí pravděpodobně bude v mnohých bodech lišit (v tom směru, že nejedem jen "na otočku" a hodláme navštívit v míře víc než velké i jiná místa než inkriminovanou vilu v Miře).
Čili na EEE se uvidíme, Míra s Michalem tam předpokládám stráví celý víkend, ale jinak tam jedeme coby nezávislá výprava na intenzivně poznávací soukromou dovolenou (a ženská část naší výpravy má privátní nemasožravý program).

Takže v tom seznamu jsme tak trochu "omylem", jedem po vlastní ose a vše máme již zařízeno, ubytování zaplacené a jízdenky koupené.

Držím palce ať se domluvíte, ale chtělo by to samozřejmě rozhodnout se co nejdřív a podle toho se prostě zařídit, ať máte místa v busu atd.

Uvidíme se v Itálii 8)

SS

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 04, 2008 9:48 pm 
Moderátor

Stáňo, na seznamu nejste omylem. Prostě seznam dokumentuje jen informace o tom, kdo pojede a event. jak. Klade si za cíl jen přichystat informace pro další rozhodování (zda má smysl jet autem, busem či letět letadlem) prostě každý tu může sehnat základní informaci a podle ní se zařídit. Např. mou osobu asi ani vysoká cena nafty neodradí, protože jsem přesvědčen o pohodlnosti cestování vlastním autem. V tuto chvíli však nemohu nikomu 100% říci, že pojedu. Při mém zaměstnání je možné, že prostě nedostanu dovolenou a musela by to být cesta na otočku. takže předběžně říkám chtěl bych jet a pojedu vlastním autem. Místa v autě ale budu moci nabídnout, až se vyjasní má situace stran dovolené a služeb - to nezbývá než respektovat.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 04, 2008 9:53 pm 
Moderátor

Ještě k tomu seznamu. Může být dobrý i pro Vás, Stáňo - dopravu do Miry máte třeba zajištěnou, ale k drobnějším přesunům na místě můžete využít těch, kteří dorazí vlastním vozem. Snad je mezi námi trocha sounáležitosti a kamarádství, takže s takovou výpomocí lze počítat.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 04, 2008 10:22 pm 

Jasný, Jardo,
ze seznamu jsem se "vyčlenila" z toho důvodu, že již máme zařízeno a že pro nás není aktuální dohadování, termínů, způsobů dopravy atd. Jistě že se nevzdávám sounáležitosti a kamarádství, nicméně věci týkající se EEE budou spíš v Mírově kompetenci a na jeho zájmu, já se sice na výstavě jistě zastavím, abych se setkala s přáteli (zahraničními i českými), ale jinak je mým programem nácvik italského jazyka a topografie Benátek a Padovy, a tam se budu chovat velmi nesounáležitě a nekamarádsky, protože toto hodlám provozovat výlučně ve výše jmenované dámské trojici 8) Máme to s maminou jako dovolenou, na kterou se již rok velice těšíme, tak v tomto případě si tu izolaci s dovolením dopřeju :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob črc 19, 2008 1:01 am 

Rád bych oživil toto téma. Chtěl bych se zeptat i ostatních, jestli pojedou v září na EEE do Miry či ne. Zatím to vypadá na účast pár lidí. Už mám zajištěnou dopravu i ubytování v hotelu v Miře a celé mi to vyjde (bez jídla) na 3300,- Kč. Kdo pojede se Starým pokusem (s D A R W I N I A N O U - tedy pardon, tady mi to nikdo nesmaže :D ), bude mít za tuto cenu stěží odvoz - to jen tak na okraj. Sice budu muset přežít 2 noci v autobuse (jedna tam a druhá zpět), ale to se dá pro jednou vydržet. Mohu se s někým podělit o pokoj v hotelu, protože mi nabídli dvoulůžkový a já budu sám, ale dotyčný by mi musel odpovědět ještě dnes (19.7.) do 20:00, protože pak jim budu posílat závaznou objednávku. Piště SZ nebo na můj mail.

Vít Chudoba

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon črc 21, 2008 6:50 pm 

Zkus kontaktovat Marka Míču, ten nějak řešil jak tam pojede.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon črc 21, 2008 9:34 pm 

Nakonec se ozvali z hotelu, že se jim uvolnil i jednolůžkový, takže ruším svoji původní nabídku. V každém případě budu rád, když sem napíšete, kdo všechno se chystá do Miry, kdy a jak tm pojede a jak dlouho tam bude. Jak jste řešili ubytování vy?

Vít Chudoba

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát srp 08, 2008 12:04 pm 

2 Vít Chudoba

Můžu se zeptat, jak si řešil ubytování ? Vybral sis něco z nabídky z oficialních stránek EEE ? Já pokud pojedu, tak s Tourbus. Ve čtvrtek tam(z Ostravy) a v sobotu zpátky. Takže teď akorát sehnat jednu postel na jednu noc ;-)

Petr Dolenský

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob srp 09, 2008 12:01 am 

No, ty oficiální stránky EEE mi byly trochu inspirací, ale díval jsem se i na jiné hotely. Snažil jsem se vybrat takový, který je napůl cesty mezi autobusovou zastávkou a výstavou. Budu bydlet v Riviera Dei Dogi, ale na sobotu tam již nemají volný jednolůžkový pokoj. Můj byl poslední. Ale na pátek možná mít budou. Zkuste se zeptat - stačí napsat mail na adresu, která je na jejich stránkách. Možná k tomu máte důvod, ale nechápu, proč jedete ve čtvrtek a vracíte se v sobotu. Nejzajímavější přednášky budou v sobotu a neděli. A nemyslím si, že v sobotu ráno už nebude co koupit.

Celkově mi to vyšlo levněji než hromadný výlet jedné nejmenované společnosti s ubytováním někde v tramtárii. Nechápu to. Nechápu, jak může jeden člověk bydlet 10 minut pěšky od výstavy za nižší cenu než parta deseti lidí 10 km od Miry. A stálo mě to asi tři maily a jedno on-line koupení jízdenky na internetu. 8)

Vít Chudoba

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 119 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Obsah fóra » Info-Centrum » Výstavy, burzy, přednášky a setkání

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina