MASOŽRAVÉ ROSTLINY
http://forum.masozravky.org/

Prosím čtěte - výběr z pravidel
http://forum.masozravky.org/viewtopic.php?f=10&t=11
Stránka 1 z 1

Autor:  Kamil Pásek [ pát pro 21, 2007 10:17 pm ]
Předmět příspěvku:  Prosím čtěte - výběr z pravidel

4. Drobná inzerce je pro členy (soukromé osoby) fóra bezúplatná. Drobnou inzercí se rozumí jednorázová nabídka nebo poptávka omezeného množství položek (rostlin, semen, pomůcek k pěstování), která se dále neopakuje. Za drobnou inzerci se nepovažuje periodické nabízení zboží prostřednictvím aktualizovaných seznamů, případně kopie stálých nabídek publikovaných na webových stránkách inzerenta, které jsou považovány za komerční inzerci.

5. Komerční nabídky pěstitelů, společností, spolků a firem z oboru jsou možné pouze za následujících podmínek:

a) Členové CCPS mají právo uveřejňovat své komerční nabídky bezúplatně a to maximálně 4 x ročně.
b) Pro nečleny CCPS je komerční inzerce na těchto stránkách možná pouze po schválení správní radou společnosti. Prosím, kontaktujte nás na ccps(et)masozraverostliny.org. Správní rada taktéž může stanovit úhradu za tuto inzerci. Výnosy z inzerce slouží pro pokrytí nákladů na provoz tohoto fóra.
c) Komerční inzerent - dotyčná firma nebo jedinec (fyzická/právnická osoba), je navíc povinna zveřejnit na svých stránkách viditelně odkaz na toto fórum http://forum.masozravky.org/ (s textem: Fórum České společnosti pěstitelů masožravých rostlin) a dále odkaz na domovskou stránku České společnosti pěstitelů masožravých rostlin (http://www.masozravky.org/), opatřené stejným popisem, tedy celým názvem společnosti.
d) Jednotlivé reklamní nabídky od jednoho inzerenta, za jedno období, publikované zvlášť pro zvýšení efektu, budou moderátory sloučeny do jednoho vlákna; v případě opakování této reklamní strategie, bude prodejci zablokován přístup. Již neaktuální inzertní příspěvky budou po určité době mazány.

Celá pravidla naleznete zde: http://forum.masozravky.org/viewtopic.php?f=18&t=20

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/