Právě je úte čer 19, 2018 8:56 pm

Obsah fóra » Masožravé rostliny » Obecná témata k jednotlivým druhům a rodům

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moje zimování MR
PříspěvekNapsal: úte říj 11, 2011 7:06 pm 

Tak si dovolim sem přispět nějakými fotkami a přezimováním mých MR. Už se venku ochlazuje a já pozoruju na svých muscipulách jak jim odemřely nějaké listy a rostlinka začíná pěkně zatahovat.Málé semenáčky zatahují rychleji než dospělé rostliny. Co se špirlic týče ty jen trochu zastavily růst a ještě lépe se zbarvily.rosnatky mám doma na dobře osvětleném parapetu. Vytáhl jsem ji z vitrínky kde jsem ji nechtěl dusit a už začala i pěkně rosit.Zkrátil jsem jí kořeny a jak hezky rosí. S venkovními rostlinami (mucholapký:drobnozubá,celečervená,robustní a klasická forma),sarracenie (purporea a xxx neznámý kříženec). Budu čekat než se objeví menší mrazíky.|Rostliny jsem letnil a tak jsou zvyklé na noční poklesy,první mrazy slaboučké je ještě nechám venku až bude víc jak 3 pod nulou tak je umístím na velice osvětlený parapet ve nevytápěné verandě,kde u okna budou mít ideální podmínky pro zimování,a tak doufám že na jaře překvapí hezkými květy.Během zítřka sem nahraju nějaké fotky.Budu rád,když prozradíte své techniky pěstování,nebo i třeba pár rad,či rád zodpovím na každý dotaz,na který budu znát odpověd. Zatím mnoho zdaru s pěstováním a letošním zimováním našich miláčků.

Obsah fóra » Masožravé rostliny » Obecná témata k jednotlivým druhům a rodům

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina